Як назвати рись.

Кожна істота на нашій планеті індивідуально і своєрідно. Ім'я повинно відображати цю оригінальність і підходити носію. Рись - це теж кішка, але дика і свавільна, однак якщо ви виростили її з маленького кошеняти, для вас вона може бути і лагідною Муркою.
Інструкція
1
Рись на волі тісно пов'язана з лісовими просторами, деревами. Відобразіть в імені для цієї кішки її дику сутність: Леснушка, Дикарка, Рись ка, Пятнашка. Як це тварина потрапила до вас? Це теж може вплинути на вибір клички: Найда, Веста, Дара, Сиротка.
2
Дайте рисі звучне гарне ім'я: Валькірія (Кіра), Апполинария (Поля), Жоржетта, Вельміра. Хлопчика можна назвати: Гендольф (Гена), Фродо (Родя), Рексар, Лінкс.
3
Пора року, місяць, коли народилося тварина, можуть дати ідею для клички: Майя, Веснянка, Сніжинка, Росинка, Конфетті, Гром. Кошеня-рись може відрізнятися якимись рисами характеру або зовнішності, які можуть стати ім'ям: Толстун, Шарик, Барсик, Малюк, Дитинка, Пензлик, Хвостик, Бестик, Акробат.
4
Як і у всіх індивідуумів, у рисі можуть бути особливо улюблені продукти, без яких та не може прожити і дня. Іноді це досить дивний і незвичайний вибір для хижака, але, як говориться, "на смак і колір товаришів немає". Батончик і Плюшка, Огурчик і Іриска, Ковбас і Сарделька - теж підходять для клички.
5
Є кішки цікаві і грайливі, є ледачі і спокійні, бувають вони агресивними і злопам'ятними. Значить бути їм Варку і пустуни, Сонька і Тишка, Злюки і Бриськамі.
6
Можна згадати літературних або мультиплікаційних героїв і дати рисі ім'я одного з них. Так з'являться чергові Шерлоки, Монморансі, Фантоми, Кисі, Тімон і так далі.
7
Назвіть рись, виходячи зі своїх захоплень та уподобань. Комп'ютерники, бухгалтери, спортсмени та фотографи не можуть обійтися без професійних термінів і в побуті, тому виникають клички: Піксель, Клавка, Вордік, Гугла, Тулуп, Сальто, Бубка. Спортивні імена дуже до речі підходять граційним і стрибучим котячим.
8
Іноді, пестячи тварина, ви неусвідомлено можете придумати йому ім'я: Масяня, Веснянка, Котенка, Рисюлька, Пампушка, Малишка, Пухнастик. Рись - не просте кішечка, а звір з характером. Не забувайте про це, граючи і дражнячи тварина.
Навіть якщо ви не ходите в художню школу або на курси малювання, ви можете навчитися тримати в руках пензель і вміло поводитися з фарбами. Замальовки живої природи допоможуть розвинути необхідні навички. Як об'єктів вибирайте практично будь-яких представників фауни. Наприклад, можна зробити героєм портрета рись .
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - акварель;
  • - кисті;
  • - палітра.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу для акварелі формату А3. Розташуйте його вертикально. Олівцем розділіть простір аркуша навпіл - вертикальної і горизонтальної осями. Вони допоможуть дотримуватися пропорції в малюнку.
2
Таким чином лист виявився поділений на 4 однакових прямокутника. Зробіть в них начерк олівцем малюнка. Горизонтальна вісь ділення припадає на лінію очей тварини, вертикальна проходить через його вухо. Щоб правильно побудувати інші частини мордочки рисі, прорахуйте пропорційне співвідношення між ними. Як одиниця виміру можна взяти ширину очі рисі. Відстань між очима тваринного одно однієї такої одиниці виміру. Від ока до кордону верхньої щелепи вкладуться три одиниці, висота нижньої щелепи дорівнює одній ширині очі.
3
Позначте тонкими лініями форму вух рисі. Зверніть увагу, що за законами перспективи кінчик вуха на задньому плані перебуватиме на малюнку дещо вищий. Куточок рота рисі розташуйте приблизно на одному рівні з кінчиком вуха.
4
Намітьте найяскравіші смужки на шкурі тварини. Звірте їх форму і положення з оригіналом - помилки на цьому етапі створять ілюзію неправильної форми всієї голови.
5
Розфарбуйте малюнок акварельними фарбами. Для заливки основним кольором використовуйте широку пензлик. Нанесіть суміш світло-коричневого і цегляного на всю мордочку, крім нижньої щелепи і ділянки під очима. Біля вух і на носі використовуйте той же колір з додаванням охри. Кінчик носа зафарбуйте темно-коричневим з додаванням червоного. Для очі змішайте густу охру з крапелькою зеленого.
6
Більш тонким пензликом нанесіть дрібні плями та лінії на шерсть. Додайте тіні на бічній стороні носа, на вилицях і біля основи вуха. Плями охри і світло-коричневого нанесіть на ділянки білої шерсті, додавши до кольору синій в затінених місцях.
7
Коли вся голова тварини буде зафарбована, візьміть колонкову пензлик №1. Білій аквареллю нанесіть тонкі штрихи, позначаючи вуса рисі і світлу шерсть на мордочці і в вухах.
8
В останню чергу зафарбуйте фон - дерево на задньому плані. Досить нанести кілька широких мазків і не деталізувати цю частину малюнка.