Як лікувати рубці від опіку. прибрати рубці від опіків сонцем.

Після довгої і кропіткої лікування опіки починають гоїтися. Однак після їх загоєння на шкірі залишаються рубці і шрами, які іноді неможливо приховати. Вдаючись до сучасних методів лікування і допомоги народних засобів від них можна позбутися назавжди.
Вам знадобиться
  • - алое;
  • - м'якоть гарбуза;
  • - масло з пелюсток троянди;
  • - прополисная мазь;
  • - кора дуба.
Інструкція
1
Удайтеся до лазерної шліфовці рубців, яка є хорошим засобом, що дозволяє повернути обпаленим ділянок шкіри колишню чутливість. На сьогоднішній день лазерна хірургія успішно застосовується для лікування найбільш проблематичних опікових шрамів і допомагає відновити навіть уражену при пожежах шкіру обличчя. Проведення двох - трьох процедур буде достатньо, щоб повністю видалити шрами і глибоко вирівняти поверхневий шар шкіри. В результаті такого впливу шкіра набуває покращений тонус, стає пружною і здатною протистояти запалень.
2
Також лікування рубців можна проводити за допомогою народних засобів. Допоможе алое. Зніміть шкірку з листа і накладіть його м'якоттю на опік. Сік алое сприяє швидкому затягуванню рани. Подібним властивістю володіє масло з пелюсток троянди з доданим вітаміном Е, яке наносять на опік після його охолодження.
3
Нанесіть на обпечену ділянку шкіри мазь з Вощанов спуску календули, яка має заспокійливу і загоює дією, або 15% прополісную мазь на основі рослинної олії. Необхідно просочити маззю стерильну пов'язку і акуратно накласти її на місце опіку. Міняти пов'язку слід не частіше чотирьох разів на день. Також прикладайте до пошкоджених ділянок м'якоть гарбуза, яка в свіжому вигляді надає на рубці від опіків благотворну дію.
4
Робіть примочки з дубової кори, що сприяють не тільки прискоренню загоєння, але і значного зменшення хворобливості. Для приготування дубового розчину залийте 40 г сировини склянкою окропу, протягом п'яти хвилин прокип'ятіть на повільному вогні. Після того як розчин остигне, процідіть, відіжміть сировину і робіть стерильні примочки. У період заживання опіку на шкірі виникнуть почервоніння і свербіж. Щоб їх усунути, на очищену шкіру під пов'язку наносите масло насіння обліпихи.