Як лікувати грибкову ангіну.

Збудником грибкової ангіни є дріжджоподібних грибок. Він починає активно розмножуватися при ослабленні імунітету і безконтрольному вживанні антибактеріальних препаратів. Без лікування гостра форма ангіни може перейти в хронічну, тому важливо своєчасно діагностувати захворювання і вжити заходів.
Вам знадобиться
  • - протигрибкові препарати;
  • - антимикотические розчини.
Інструкція
1
При появі нальоту і болю в горлі зверніться до лікаря. Лише після лабораторного дослідження можна поставити точний діагноз. Лікування залежить від того, який саме мікроорганізм викликав хвороба. Антибактеріальні препарати, які призначаються при фолікулярної або лакунарній ангіні, при грибковому ураженні мигдаликів тільки нашкодять.
2
Так як однією з причин грибкової ангіни є імунодефіцит, почніть прийом препаратів, що підвищують захисні сили організму. Будуть корисні мультивітамінні комплекси та лікарські засоби на основі інтерферону.
3
Промивайте мигдалини антимікотичними розчинами. Дуже ефективна обробка горла нистатином, розведеним у воді. Подрібніть одну таблетку препарату до стану порошку і розчиніть в 100 мл теплої води. Полощіть горло отриманою рідиною або змочіть в розчині ватний тампон і обробіть мигдалини.
4
Приймайте протигрибкові препарати на основі флуконазолу або ітраконазолу. Ці препарати здатні вбити збудника хвороби за лічені дні.
5
Під час хвороби стежте за харчуванням. У раціоні у великих кількостях має бути присутня білкова їжа, а от продукти з високим вмістом вуглеводів краще обмежити. Також в меню не повинно бути гострих і солоних страв. Їжа та напої не повинні бути занадто гарячими або холодними - це не кращим чином позначиться на стані запалених мигдаликів.
6
Якщо лікування не допомагає і хвороба перейшла з гострої стадії в хронічну, необхідно звернутися до лора і обговорити подальші дії. У деяких випадках без хірургічного втручання (відсікання мигдалин) не обійтися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P7NWdswZ8T4
Зверніть увагу
Після закінчення лікування необхідно здати повторні аналізи. Відсутність нальоту в горлі не завжди свідчить про повне одужання.