Як прикрасити весільний кортеж. Як закріпити тканину на капоті весільного авто.

Весільне торжество - один з найконсервативніших свят. При всіх історичних змінах, він одразу обростає звичаями, правилами, формами і порядками. Це відноситься і до прикраси автомобільних весільних кортежів. Однак, творчий підхід до існуючих форм допоможе зробити весільний кортеж неповторним.
Вам знадобиться
  • - капронові стрічки;
  • - повітряні кульки;
  • - живі чи штучні квіти;
  • - декоративні обручки;
  • - бутоньєрки;
  • - вінки, серця з троянд;
  • - ляльки, ведмедики.
Інструкція
1
Прикрасьте капот першого автомобіля в кортежі у витончено-романтичному стилі, декор - в білих тонах. На грати зміцните величезний (на всю решітку) білий пишний бант. Для банта візьміть щільну тканину, добре тримає форму. В центрі банта помістіть "гніздо з целующимися голубками": гніздо може представляти собою згорнутий спіраллю кабель з ізоляційним покриттям білого кольору, фігурки голубів повинні бути з легкого матеріалу. Щоб "розбавити" білий колір, зміцните в центрі гнізда бант з тонкої атласної стрічки зеленого кольору.
2
Зміцніть сім тонких атласних стрічок на капоті, простягнувши їх з центру решітки (з-під банта) до лобового скла і розташувавши їх віялом. На стрічках розташуйте трикутником ще три "гнізда" з згорнутих спіраллю шматків кабелю (кожна спіраль кріпиться до двох, двом і трьом стрічкам, дві спіралі внизу, одна вгорі). Під кожну спіраль підкладіть два, два і три квітки кали, ближче до бутонам прикріпіть стебла квіток до стрічок.
3
Не перевантажуйте автомобіль прикрасами, дотримуйтеся обраного стилю. В даному випадку суворе дотримання біло-зеленій колірній гами, шикарні квіти, "кинуті" на капот автомобіля, створюють повний декор і не вимагають ніяких додавань.
4
Створіть елегантне і лаконічне оформлення головного автомобіля: візьміть два капронового полотна шириною достатньою, щоб закрити капот автомобіля в драпірованому вигляді. Довжини стрічок повинно вистачити, щоб протягнути їх від капота, через бокове дзеркало, по краю лобового скла, потім через центр даху, до заднього скла і багажнику. Таким чином, стрічки повинні перетинати машину навскоси від капота до багажника.
5
Зміцніть стрічки під кришкою капота так, щоб вони закривали всю поверхню від фари до фари. Зберіть їх в одну точку і зміцните у самого лобового скла, під бічним дзеркалом. Прикрасьте бічне дзеркало бутоньєркою зі штучних квітів. Простягніть стрічки одним джгутом уздовж скла, потім до центру даху, тут зміцните дві обручки і також прикріпіть біля основи кілець букет.
6
Простягніть стрічки вздовж заднього скла, розправте у всю ширину і закріпіть під кришкою багажника. Прикраса економічно, легко у виконанні, разом з тим, нестандартно і красиво.
7
Використовуйте для прикраси автомобілів кортежу ляльок, ведмедиків, кульки, сердечка, стрічки та квіти.