Як вставити теги. Як поставити тег на людину.

Інтернет настільки міцно ввійшов у наше життя, що ми вже не мислимо життя без нього. Як і всі прогресивні технології, інтернет прагне оптимізувати процес пошуку потрібної інформації. В цьому вам допоможуть теги.
Інструкція
1
Теги - це головні теми повідомлення. У кожного з них їх може бути декілька. Наприклад, в рецепті шоколадного торта тим буде як мінімум три: рецепт, шоколад, торт.Тегі дозволять зробити вибірку потрібної інформації, наприклад, відфільтрувати повідомлення по автору (Їжачок), спрямованості (публіцистика), темі (Азія) .Согласітесь, шукати потрібне вам повідомлення так набагато зручніше, ніж нескінченно перегортати сторінки інтернет-спільноти з багаторічною історією.
2
Додати теги в повідомлення не важко. Потрібно просто не забувати про них і з повагою ставитися до користувачів, які користуватимуться інформацією після вас.Ви всіх шаблонах, які мають на увазі постановку тегів, є спеціальне поле для них. Найчастіше воно називається "теги", "теми", "ключові слова" .У багатьох програмах відкривається вже сформований список тегів, так що вам буде потрібно просто поставити галочку біля потрібної теми.
3
Теги здатні полегшити вам життя не тільки на просторах інтернету. Робити це можна і на своєму комп'ютері. Внесіть в назва файлів ключові слова, і шукати їх стане легше. Додайте теми в список аудіозаписів, і прослухати всі пісні улюбленої групи не складе труднощів. Зробіть позначки до фотографій, і тоді в похмурий осінній день ви насолодитеся видами піщаних пляжів без особливих труднощів.