Як кріпити каркас для гіпсокартону. Як оббити гипроком стіни.

За допомогою гіпсокартону можна просто вирівняти нерівні поверхні або зробити будь-які дизайнерські конструкції - ніші, арки, нові стіни і т.д. Каркас для гіпсокартону виготовляють з металевих профілів UD і SD, їх закріплення має вироблятися в певній послідовності.
Вам знадобиться
  • - профіль SD і UD;
  • - саморізи для монтажу профілю до стіни: комплект дюбель-саморіз довжиною 4.5 см і діаметром 6 мм;
  • - саморізи по металу «блішки» ;
  • - електродриль і свердло по бетону діаметром 6 мм;
  • - шуруповерт з насадкою «+»;
  • - ножиці по металу;
  • - викрутка;
  • - рулетка;
  • - молоток.
Інструкція
1
Спочатку зробіть детальний розрахунок гіпсокартонної конструкції. Спроектуйте майбутню конструкцію з урахуванням виготовлення каркаса для кріплення кожного аркуша гіпсокартону .
2
На стелю, стіни або підлогу закріпіть стартовий профіль UD. Для цього відзначте маркером або олівцем лінію, де проходитиме профіль. Ображати профіль до потрібної довжини, використовуючи ножиці по металу, і прикладіть його до зазначеної лінії. На підставі профілю є отвори для кріплення. У разі необхідності зробіть додаткові отвори. Для цього скористайтеся сталевим дюбелем і молотком. Отвір від краю профілю повинно знаходитися на відстані не більше 10-12 см. Відстань між отворами має бути не більше 50-80 см.
3
Через отвори на профілі відзначте місця майбутніх кріплень на стіні. Приберіть профіль в сторону і просвердлите отвори в стіні дрилем. Вставте в ці отвори пластикові дюбелі.
4
Прикладіть до лінії монтажу профіль і прісверліте його саморізами. Слідкуйте за тим, щоб, через можливі нерівностей стіни, профіль не перегинався, так як його бортові частини при цьому деформуються.
5
Підготуйте профіль SD (скроїти його на відрізки необхідної довжини) і вставте його в профіль UD. Скористайтеся шуруповертом та саморізами «блошка» для жорсткої фіксації профілів між собою. Слідкуйте за тим, щоб капелюшок самореза перебувала на лицьовій площині конструкції.
6
Фіксацію вертикальних і горизонтальних направляючих профілів здійснюйте через крестовое кріплення «краб». При монтажі каркаса для стіни залишайте цілим вертикальні напрямні, а горизонтальні прихопіть до них за допомогою хрестового кріплення.
7
При монтажі каркаса для навісного стелі використовуйте навісні кріплення. Для цього зробіть монтаж перфорованої стрічки до стельової площини. Скористайтеся будівельним рівнем і опустіть навісне кріплення до профілю направляє. Закріпіть її саморізами до бічної частини профілю.
Зверніть увагу
Каркас для гіпсокартонної конструкції повинен бути надійним, тому що від цього залежить якість готового виробу і його довговічність.