Як ростити огірки. підв'язка помідорів способи.

Напевно, рідкісний дачник чи не вирощує огірки на своєму городі. Адже огірок найпопулярніший овоч, який часто використовують в їжу як в свіжому, так і маринованому вигляді. Так як же правильно ростити огірки на своїй ділянці, щоб отримати багатий врожай?
Вам знадобиться
  • - насіння огірка;
  • - пластикові стаканчики;
  • - перманганат калію;
  • - покривний матеріал;
  • - добрива.
Інструкція
1
При виборі місця для посадки огірків враховуйте, що вони досить чуйні на родючість грунту, тепло і світло. Огірок є одним з найбільш теплолюбних овочів, вирощуваних у відкритому грунті. Оптимальна температура становить 18-26 градусів. При температурі нижче 10 градусів рослина різко уповільнює своє зростання, коренева шийка хворіє і рослина гине.
2
Рекомендується висаджувати огірки в дренированную і високородючих грунт з низьким вмістом азоту. Занадто кислий грунт вапна. Кращими попередниками є томат, картопля, цибуля, горох і капуста. Восени вносите під перекопування свіжий гній (одне відро на квадратний метр). Однак гній можна замінити суперфосфатом або золою. Навесні грунт ще раз ретельно перекопайте і розпушіть.
3
Навесні, приблизно за один-два місяці до посадки огірків у відкритий грунт, слід сіяти насіння на розсаду. Попередньо загорніть насіння в кілька шарів марлі і змочіть теплою водою, залиште на кілька днів до появи сходів. Не забувайте періодично підливати теплу воду. Потім висадіть насіння (по дві насінини в ємність) в маленькі горщики або пластикові стакани, полийте і поставте в тепле місце.
4
Так як огірки погано переносять пересадку, висаджуйте їх у відкритий грунт разом з грудкою землі (після того як прогріється грунт). Грядка повинні бути високою, підноситися на 15-20 сантиметрів над рівнем землі. Полийте теплим розчином перманганату калію світло-рожевого кольору і накрийте зверху плівкою для прогріву. З боку сильних вітрів зробіть невеликий вал.
5
Забезпечте огірки рясними поливами, особливо в період активного росту і освіти зав'язей. Навіть незначне пересихання грунту може привести до утворення гіркоти в огірках, яку вивести вже буде неможливо ніякими поливами. Поливайте рослину теплою і відстояною водою, холодна може призвести до пригнічення росту і виникнення гнилі.
6
Мульчируйте грунт, це значно прискорить появу плодів і підвищить врожайність огірків. Крім органічної мульчі, використовуйте більш сучасні укривние матеріали, які мають властивість пропускати інфрачервоне випромінювання, утримувати вологу в землі і пригнічувати ріст бур'янів.