Як замаскувати пори.

Розширені пори зустрічаються у людей різного віку. Пори на обличчі можуть ставати помітніше через надмірну жирності шкіри, у зв'язку з гормональними змінами і з багатьох інших причин. Зробити шкіру чистіше цілком можливо, варто лише прикласти деякі зусилля.
Інструкція
1
Користуйтеся емульсією або сироваткою для звуження пор. Наносите їх щодня перед тим, як приступати до виконання макіяжу. Це допоможе зволожити шкіру і посилити дію тонального крему.
2
Наносьте базу під макіяж. Бажано, щоб вона була з ефектом зменшення видимості пір. Накладайте її висхідними спіральними рухами на ті ділянки шкіри, пори яких особливо розширені. Вирівнюйте поверхню плавними рухами. Врахуйте, що більшість подібних засобів ефективні за рахунок міститься в їх складі силікону, тому захоплюватися ними не варто (ви можете забити пори ще сильніше).
3
Замаскуйте пори за допомогою тонального крему щільної текстурності. Відмінно підійдуть муси або подібні до них косметичні засоби. Для кращого ефекту використовуйте при нанесенні спонж (так ви завдасте засіб великим шаром). Головне, дотримуватися обережності, щоб не виглядати неприродно. Або спробуйте нанести крем руками. Для цього злегка натягніть шкіру середнім пальцем однієї руки, а інший наносите засіб на ділянку з розширеними порами. І тільки після цього розподіляйте тональний крем по всьому обличчю.
4
Застосовуйте пудру. Її можна використовувати як самостійно замість тонального крему, так і в тандемі з ним. Якщо ви вирішили наносити її як основу для макіяжу, то спробуйте злегка намочити прохолодною водою подушечку для пудри і тільки після цього використовувати.
5
Скористайтеся коректором. Підберіть колір точно в тон вашої шкіри, наносите його на ту поверхню обличчя, де пори найбільш помітні. Це можна робити як до шару тонального крему, так і після.
Корисна порада
Маскувати розширені пори не завжди вірно - варто очищати їх і надавати найкращий вид природним шляхом, не забиваючи ще більше. Користуйтеся очисними гелями, сужающими тонікамі, робіть маски на основі глини.