Як вставити годинник в блог.

Дуже часто при створенні блогу початківці веб-майстри намагаються прикрасити його всілякими гаджетами. І одним з найпопулярніших гаджетів є годинник. Встановити їх в більшість блогів не представляє особливої праці, потрібно лише слідувати декільком простим радам.
Інструкція
1
Для того щоб розмістити годинник на своєму блозі, виберіть сервіс, який містить різні гаджети для веб-сайтів. Ось невеликий перелік таких ресурсів: - http://www.24log.ru/clock/;- http://www.toolshell.org/;- http://www.clocklink.com/gallery.php?category=NEWEST ; - http://www.smartwebgadgets.com/;- http://www.google.com/gadgetsforyourpage/.
2
Після цього виберіть вподобані вам годинник; також на більшості сайтів можна відредагувати будь гаджет за кольором, розміром і т.д. У настройка гаджета встановіть ваш часовий пояс або часовий пояс тієї категорії людей, для якої ваш блог призначений. Не забудьте також вказати формат годин: 12 або 24. Закінчивши редагувати різні налаштування вашого гаджета, скопіюйте його код (він зазвичай знаходиться в полі поруч з графічним зображенням) і збережіть в текстовий файл, щоб не втратити.
3
Наступний крок полягає в розміщенні скрипта (отриманого коду) годин на ваш блог. Тут все суто індивідуально, так як різні блоги розміщені на різних майданчиках зі своїми власними настройками. Якщо ви використовуєте блогерську майданчик BlogSpot, то перейдіть в розділ управління, в меню налаштувань. Після цього спочатку клікніть на вкладку «Дизайн», потім - на вкладку «Елементи сторінки». Натисніть на кнопку у вигляді посилання «Додати гаджет» в тому місці, де за вашою задумом повинні будуть розташовуватися годинник. Після цього виберіть HTML/JavaScript, назвіть ваш гаджет і вставте скрипт годин.
4
Алгоритм установки гаджетів на інші блогерського майданчика може відрізнятися, але принцип один і той же. Також можна безпосередньо вставити скрипт ваших годин в код вашого блогу . Даний спосіб універсальний і підійде для всіх сайтів і блогів. Для початку відкрийте редактор html-коду вашого ресурсу і виберіть в тексті те місце, для якого призначені годинник. Для новачків зробити це буде важко, але постарайтеся орієнтуватися по якимось словами на сайті і зіставляти їх положення в самому блозі і в коді.