Як зв'язати дві точки доступу.

Для створення бездротової мережі з великою зоною покриття іноді використовують відразу декілька точок доступу. У таких ситуаціях прийнято об'єднувати їх між собою, щоб всі пристрої могли отримати доступ до інтернету.
Вам знадобиться
  • - Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Оберіть мережеве обладнання, яке буде прямо підключено до інтернету. Якщо ви маєте справу з двома Wi-Fi маршрутизаторами, то виберіть найбільш потужний пристрій. Через нього проходитимуть мережеві пакети від другої точки, тому даний маршрутизатор повинен мати можливість обробляти велику кількість інформації.
2
Підключіть до вибраного пристрою кабель провайдера. Для цього використовуйте порт Internet (WAN). Тепер з'єднайте з вільним LAN-портом стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Відкрийте web-інтерфейс маршрутизатора, перейдіть в меню WAN і виконайте настройку з'єднання з інтернетом. Перезавантажте пристрій і перевірте активність доступу до мережі.
3
Візьміть мережевий кабель і підключіть його до порту LAN маршрутизатора. Інший кінець кручений пари з'єднайте з роз'ємом WAN (Internet) другий точки доступу . Ні в якому разі не використовуйте канал LAN для здійснення даного з'єднання.
4
Підключіть до LAN-порту другого Wi-Fi маршрутизатора комп'ютер за допомогою мережевого кабелю. Відкрийте меню WAN і виберіть потрібний режим роботи пристрою. В даному випадку краще активувати функцію автоматичного отримання IP-адреси. При налаштуванні доступу в інтернет виберіть «Пряме підключення». Вкажіть адресу DNS-сервера. Його значення має бути ідентично внутрішньому IP-адресою першого Wi-Fi маршрутизатора. Збережіть параметри роботи пристрою і перезавантажте його.
5
Створіть дві бездротові точки доступу . Використовуйте однакові типи радіосигналу і безпеки. Встановіть ідентичні паролі. Це дозволить користувачам підключатися до будь-якого маршрутизатора. Не використовуйте однакові назви бездротових мереж. Це може ускладнити підключення до вибраного пристрою.
Бездротові мережі щільно вкоренилися в повсякденному житті користувачів ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів. Мало кого можна здивувати наявністю Wi-Fi точки доступу в квартирі або будинку. Але іноді дуже гостро постає питання об'єднання цих точок доступу в єдину мережу. Для цього потрібно з'єднати пристрої, які роздають Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Якщо вам потрібно, щоб після з'єднання двох маршрутизаторів або роутерів, вони зберегли функцію створення точки доступу, то вам буде потрібно кабельне з'єднання. Придбайте мережевий кабель формату RJ 45 необхідної довжини. Виберіть маршрутизатор, який буде основним. До нього повинен бути підключений кабель інтернет з'єднання.
2
З'єднайте маршрутизатори наступним чином: один кінець мережевого кабелю вставте у вільний порт LAN головного пристрою, а інший - в порт WAN (Internet) вторинного.
3
Відкрийте настройки головного маршрутизатора і дозвольте доступ в інтернет для всіх пристроїв, підключених через порти LAN і протокол Wi-Fi, і включіть функцію DHCP.
4
У налаштуваннях вторинного маршрутизатора вкажіть динамічний IP-адресу. Так само, як і у випадку з основним пристроєм, дозвольте доступ в інтернет всіх пристроїв, підключеним до другої точки доступу.
5
Врахуйте, що обов'язковою умовою стабільної роботи всієї створеної мережі є активність основного маршрутизатора.