Як стиснути відеофільм.

Для тих людей, хто воліє переглядати відеофайли за допомогою мобільних телефонів, комунікаторів або планшетних комп'ютерів, залишається актуальним питання зменшення розміру відеофайлу. Для вирішення цього завдання необхідно використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте постійно обробляти і конвертувати відеофайли, то встановіть програму Total Video Converter. Воно дозволяє успішно працювати з більшістю відомих форматів відео. Перезавантажте комп'ютер після установки програми.
2
Відкрийте програму TVC і натисніть кнопку New Task. Після відкриття меню додаткових параметрів вкажіть пункт Import File. Виберіть відеофайл, який необхідно стиснути. Дочекайтеся появи нового меню.
3
Пересуньте повзунок до пункту Lower Quality. Це необхідно для зниження якості зображення. Тепер клацніть по назві потрібного формату, вибравши його із запропонованих варіантів. В даному меню доступні формати поділені на спеціальні категорії. Для перегляду фільму за допомогою комунікатора або мобільного телефону виберіть тип файлу з меню Mobile.
4
Після повернення в головне меню програми обраний файл буде відображатися в графі Task List. Для запуску процесу обробки зображення натисніть кнопку Convert Now. Зачекайте, поки програма Total Video Converter виконає необхідні операції. Закрийте вікно програми після завершення її роботи.
5
Іноді можна зменшити розмір відеофайлу, обрізавши непотрібні фрагменти, наприклад титри і стартову заставку. В такому випадку виберіть пункт High Quality і вкажіть той формат, в який конвертований файл в даний момент. Після повернення в головне меню програми заповніть поля Start Point і Ending Point. Це дозволить вам не включати до складу нового файлу початкові і кінцеві фрагменти відео.
6
Скористайтеся програмою-архіватором для зменшення розміру файлу. Це дозволить вам заощадити місце на DVD-диску або USB-накопичувачі.