Як налаштувати міст для мережі.

При налаштуванні локальних мереж нерідко використовують метод об'єднання двох мережевих адаптерів, що отримав назву «міст». Зазвичай ця технологія застосовується в тих випадках, коли комп'ютер або інший пристрій виконує функції сполучної ланки між двома мережами.
Вам знадобиться
  • - Обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Вимкніть брандмауер Windows. Це необхідно для виключення можливих неполадок при створенні міст а. Відкрийте пункт «Служби», що знаходиться в меню «Адміністрування» і знайдіть пункт «Брандмауер Windows». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключити». Підтвердіть відключення служби і перезавантажте комп'ютер.
2
В Windows XP відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в меню «Мережеві підключення». Відкрийте вкладку «Мережевий міст » і виберіть пункт з однойменною назвою. Перейдіть до вкладці «Загальні» і виділіть галочками два мережевих підключення, які необхідно об'єднати. Натисніть кнопку «Застосувати». Відкрийте властивості нового підключення «Мережевий міст » і виконайте його настройку.
3
Якщо ви працюєте з Windows Vista або Seven, то відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Отримати доступ до зазначеного меню можна через іконку локальних мереж в системному треї. Відкрийте меню «Зміна параметрів адаптера».
4
Натисніть і утримуйте клавішу Ctrl. По черзі клікніть лівою кнопкою миші по двох іконка мережевих підключень, які необхідно пов'язати між собою. Тепер клацніть правою кнопкою миші по одній з виділених іконок і в розгорнулося меню виберіть пункт «Налаштування міст а». Дочекайтеся завершення процедури створення зв'язку між зазначеними мережами.
5
Після появи нової іконки «Мережевий міст » відкрийте її властивості і виконайте настройку цього з'єднання. Якщо одна з мереж була необхідна для доступу до інтернету, то при налаштуванні міст а задайте параметри, з якими працювала дана мережа. Це дозволить зберегти можливість виходу в інтернет для даного ПК і пристроїв, що входять до складу другої мережі.