Як завантажити систему під адміністратором. де подивитися права адміністратора на комп'ютері.

Використання вбудованої облікового запису «Адміністратор» з підвищеними правами не може бути рекомендовано в якості стандартного дії, оскільки значно знижує рівень захисту комп'ютера і призводить до запуску будь-яких програм з адміністраторськими повноваженнями. В той же час, в деяких ситуаціях завантаження системи від імені Адміністратора може виявитися необхідною.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в систему з обліковим записом локального адміністратора і викличте контекстне меню компонента робочого столу «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші (для Windows 7).
2
Вкажіть пункт «Управління» або викличте головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення вбудованої облікового запису «Адміністратор» з підвищеними правами.
3
Розкрийте посилання «Адміністрування» і виберіть вузол «Керування комп'ютером».
4
Розкрийте розділ «Службові програми» і перейдіть в пункт «Локальні користувачі та групи».
5
Розгорніть посилання «Користувачі» і викличте сервісне меню облікового запису «Адміністратор» подвійним кліком миші.
6
Зніміть прапорець на полі «Відключити обліковий запис» та підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і вкажіть команду «Вийти з системи».
8
Здійсніть новий вхід з обліковим записом «Адміністратор» на сторінці входу і виконайте необхідні операції (для Windows 7).
9
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt у вікні входу в операційну систему Microsoft Windows XP і двічі натисніть клавішу Del, не відпускаючи при цьому Ctrl + Alt.
10
Введіть значення «Адміністратор» в полі «Користувач» відкрився вікна входу в систему Windows XP і вкажіть значення пароля у відповідному полі (при його наявності) або залиште цей рядок порожній (при відсутності пральний захисту).
11
Перезавантажте комп'ютер для використання альтернативного методу включення вбудованої облікового запису «Адміністратор» з підвищеними правами і натисніть функціональну клавішу F8 при появі перших записів при завантаженні.
12
Вкажіть опцію «Безпечний режим» в меню вибору варіантів завантаження. Дана дія приведе до автоматичного виконання завантаження операційної системи Windows XP від імені вбудованої облікового запису «Адміністратор».
Є кілька поширених способів для зв'язку з адміністратором . Як правило, така необхідність виникає у разі неполадок або будь-яких додаткових питань, пов'язаних з наданими послугами, обладнанням і т.д.
Інструкція
1
Насамперед, адміністратор - це людина, яка відповідає за працездатність обладнання, надання будь-якої послуги (наприклад, інтернету). При такому стані речей інформація для зв'язку з ним є у вас в договорі з компанією що надає послуги. У самому кінці (або, можливо, початку) договору повинен бути вказаний телефон для зв'язку з адміністратором .
2
Якщо немає договору під рукою, або в наданому договорі застаріла інформація, або її немає зовсім, слід спробувати знайти контакти у знайомих, що користуються аналогічними послугами, або знайти телефон компанії, що надає послуги, а вже зателефонувавши туди, уточнити номер телефону адміністратора. Якщо компанія відома, то, як правило, в рекламних оголошеннях є контактний телефон. Якщо проблема не дуже серйозна, то цілком імовірно, вам зможуть допомогти за контактним телефоном, не вдаючись до зв'язку з адміністратором .
3
Якщо під рукою є доступ в інтернет, можна спробувати знайти сайт компанії, там клацнути на розділ «контакти», і тим самим знайти електронну поштову адресу для зв'язку. Якщо пункту «контакти» немає, то, швидше за все, e-mail адресу для зв'язку написаний в самому низу сайту. Також, можливо, на сайті є форум, а там розділ для зв'язку щодо консультацій адміністратора з користувачами. В крайньому випадку, за допомогою форуму можна написати адміністратору приватне повідомлення.