Як переважити двері холодильника.

Одне з головних вимог до побутової техніки - зручність експлуатації. Іноді трапляється, що стандартна двері холодильника відкривається не в тому напрямку, який потрібен для його комфортного використання. В цьому випадку можна спробувати переважити дверці. Ця операція не занадто складна і не вимагає запрошення досвідчених майстрів-ремонтників.

Вам знадобиться

- інструкція з експлуатації холодильника; - набір викруток; - гайковий ключ.

Інструкція
1
Огляньте холодильник, щоб переконатися, що його конструкція передбачає перестановку дверцята. На протилежній від ручки стороні холодильника повинні розташовуватися заглушки, що приховують технологічні отвори для установки петель і ручки. Ознайомтеся з інструкцією до агрегату і з'ясуйте, додаються Чи для установки додаткові деталі і кріпильні елементи.
2
Перед початком роботи відключіть прилад від мережі і звільніть внутрішній простір дверцята холодильника від вмісту. Зніміть заглушки, наявні на кріпленні дверцята. При необхідності використовуйте плоску викрутку або ніж. Обережно візьміть двері, відгвинтите кріплення. Зніміть двері холодильника і помістіть її поблизу, притуливши до стіни або поклавши на підлогу.
3
Від'єднайте від дверцят поворотні петлі і ручку. Вийміть з протилежного боку дверцят заглушки, що закривають технологічні отвори, переставте їх на місця з того боку, де до цього перебували петлі і ручка.
4
Додайте петлі на новому місці, прикрутивши їх у дзеркальному відображенні. Іноді для переважування використовується інший комплект петель; в цьому випадку вони додаються до холодильника. Приставте дверцята до холодильника і прикрутіть поворотні петлі з потрібною боку. Починайте з верхньої петлі, а потім переходите до нижньої. Якщо конструкція передбачає використання трьох петель, то в другу чергу встановіть середню петлю, а вже потім нижню. Зручніше проводити цю операцію за допомогою напарника.
5
Прикріпіть на нове місце з протилежного боку дверцят дверну ручку. Переконайтеся в надійності кріплення ручки, при необхідності додатково підтягніть з'єднання.
6
При наявності в пристрої датчика відкриття дверей також переставте його у відповідне нове монтажне отвір.
7
Якщо конструкція холодильника передбачає дві і більше камери, то перестановку дверей робите послідовно, починаючи з верхньої камери.