Як підвести очі рідким підведенням. Як навчитися підводити очі лайнером.

Підводка очей чорним лайнером додає погляду фатальною загадковості, котячої грайливості і шарму. Але досягти цих ефектів можна тільки при якоїсь вправності, акуратності, для яких необхідно усвідомити кілька досить нескладних правил і хитрощів.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, чи піде вам чорна яскрава лінія по лінії верхньої повіки - оцініть свою форму очей. Якщо вони від природи мигдалеподібної форми, то сміливо її підкреслюйте за допомогою привабливою підводки. Якщо ж верхню повіку досить важке і злегка опущене, то від такого способу витягнути очі варто відмовитися, так як він тільки підкреслить вашу особливість. Кольорові підводки варто застосовувати тільки при необхідності: наприклад, якщо ви йдете на вечірку і хочете створити якийсь певний образ. Класичне (і безпрограшна) поєднання - це червона помада і вугільно-чорна підводка.
2
Якщо ваші брови від природи досить світлі, то перед нанесенням підводки їх варто зробити трохи темніше за допомогою м'якого коричневого олівця або тіней. Тіні можна акуратно нанести вологим пензликом, тоді вони виглядатимуть природно і акуратно. В цілому блондинкам підводка лайнером дуже йде!
3
Тепер приступимо до питання вибору рідкої підводки. Обов'язково спробуйте в магазині тестер, проведіть лінію на шкірі і подивіться, як лягає лінія. Пензлик повинна бути тонкою і пружною, створеної таким чином, щоб з неї легко прибиралися надлишки підводки, і лінія виходила рівною, чіткою і акуратною. За консистенцією підводка не повинна побут занадто текучої і рідкої (інакше вона буде розтікатися по мікро-зморщечкам, присутнім на будь-якій шкірі), але густий вона теж бути не повинна. Підводка повинна досить швидко сохнути, але не моментально і не намертво - щоб при необхідності ви могли внести деякі корективи.
4
Тепер безпосередньо про сам процес нанесення підводки. Якщо ви вирішили використовувати ще й тіні, то вам явно варто нанести і ретельно розтушувати їх до нанесення лайнера - тому що якщо ви вважаєте за потрібне внести деякі доповнення та поправки після використання рідкої підводки, макіяж виглядатиме вкрай неакуратно.
5
Якщо ви ніколи не користувалися рідким підведенням, не бажаєте отримати рівну і ідеальну лінію, вам явно варто застосувати невелику хитрість: озброївшись тонким чорним олівцем для очей, провести лінію по верхньому століттю, а потім як би окреслювати її рідким лайнером.
6
Це хитрування також підходить для тих, хто хоче захистити свої очі і ніжну шкіру повік від агресивного кошти і хто страждає частими алергіями і підвищеною чутливістю до нових засобів.
7
Злегка нахиліть голову назад, трохи відтягніть шкіру верхньої повіки (не сильно, а тільки для того, щоб розгладити) і почніть нанесення підводки. Близько області внутрішнього століття вам варто притискати лайнер якомога ближче до вій, потім лінію варто зробити трохи товщі, а кінчик навпаки - тонким і як би прагнуть трохи вгору.
8
Туш варто наносити строго після нанесення підводки, а не до - інакше нафарбовані біля коріння вії можуть сильно заважати рівному та гладкому ковзанню лайнера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EkH2YlxWBng