Як відрегулювати міжкімнатні двері. двері скрипить зачіпаючи при відкриванні плінтус.

Практично будь-які проблеми, пов'язані з міжкімнатними дверима, наприклад, скрип, утруднення при відкриванні або закриванні, можна усунути за допомогою регулювання. Якщо двері вам встановили майстра магазину і при цьому дали гарантію, краще викликати їх знову і просто спостерігати за процесом. В іншому випадку спробуйте відрегулювати міжкімнатні двері самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - мастило на основі солідолу або грифель олівця;
  • - рубанок;
  • - молоток;
  • - стамеска;
  • - схил або лазерний далекомір.
Інструкція
1
Якщо двері не закривається, перевірте правильність установки коробки за допомогою схилу і лазерного далекоміра. Можливо, при монтажі відбувся перекіс. У такому випадку видаліть коробку з дверного отвору і встановіть її заново, при цьому угвинчується в кожен стик не менше двох саморізів.
2
Врахуйте, двері також може не закриватися через те, що петлі посаджені занадто глибоко від зовнішньої лицьової площини дверей. Щоб це виправити, демонтуйте петлі і закріпіть їх знову, змістивши ближче.
3
Можливо, двері погано закривається через те, що петлі недостатньо поглиблені в коробку і виступають над поверхнею. У такому випадку відкрутите саморізи, утримують петлі, і збільшіть глибину пазів.
4
Якщо двері «в'язне» в коробці і чіпляється, причина може бути в дуже близькій кріпленні петель до краю, подивіться, чи не «визирають» чи петлі над лицьовою площиною. Виправте це шляхом повторного кріплення.
5
Цілком можливо, причина нещільного затвора двері в тому, що пази під петлі були занадто глибоко вирізані. У такому випадку підкладіть всередину прокладки з тонкого картону.
6
Якщо корпус засувки або замка дверної ручки чіпляється за накладку на приймаючій стороні і виступає над торцевою поверхнею двері, виправте цей дефект, збільшивши глибину паза під замок або засувку.
7
Якщо двері злегка зачіпає за верхню чи нижню косяк, підкладіть на місце передбачуваного контакту копіювальний папір і закрийте двері. Потім подивіться, в якому місці утворилася пляма. Невелику нерівність на дерев'яній коробці можна просто «прим'яти» молотком. Якщо ж таким способом впоратися з проблемою не вдалося, Стеха зайве рубанком і пофарбуйте двері заново.
8
Щоб позбутися скрипу двері, зніміть її з петель, потім змастіть петлі будь мастилом на основі солідолу або покладіть всередину невеликий шматочок грифеля простого олівця і повісьте назад.