Як відключити апаратне прискорення відео. відключити апаратне прискорення миші windows 7.

Апаратне прискорення відео не є обов'язковою умовою якісного відображення використовуваних відео-файлів. Необхідною умовою нормального функціонування даного об'єкта служить наявність драйвера Microsoft DirectX і відеопам'яті не менше 128 Мб. Проблеми з якістю зображення найчастіше можуть бути вирішені відключенням функції апаратного прискорення і переходом на програмне прискорення.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню відео, що проглядається кліком правої кнопки миші на центр вікна і вкажіть пункт "Налаштування".
2
Перейдіть на вкладку «Параметри» діалогового вікна і зніміть прапорець на полі «Включити апаратне прискорення ».
3
Оновлення сторінку для застосування обраних змін і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista для виконання операції відключення апаратного прискорення відтвореного відео.
4
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація».
5
Виберіть розділ "Персоналізація" і розгорніть вузол «Налаштування дисплея».
6
Скористайтеся опцією «Додатково» і перейдіть на вкладку «Діагностика" діалогового вікна.
7
Натисніть кнопку «Змінити параметри» і перетяните слайдер в положення «Ні» для зниження або відключення функції апаратного прискорення (для Microsoft Windows Vista).
8
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP для здійснення альтернативної процедури відключення апаратного прискорення відео і введіть значення desk.cpl в текстове поле рядка пошуку.
9
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і перейдіть на вкладку «Параметри» діалогового вікна.
10
Скористайтеся опцією «Додатково» і перейдіть на вкладку «Усунення неполадок» нового діалогового вікна.
11
Перетягніть слайді в положення «Ні» і підтвердіть виконання команди відключення апаратного прискорення натисканням кнопки OK.
12
Ще раз підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK (для Microsoft Windows XP).
13
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» для виконання альтернативної операції відключення функції апаратного прискорення і введіть значення desk.cpl в текстове поле рядка пошуку.
14
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і вкажіть елемент desk.cpl в розпочатому каталозі «Програми».
15
Підтвердіть свої повноваження введенням адміністраторського пароля у вікні запиту системи і перетяните слайдер в рядку «Апаратне прискорення » в положення «Ні» (для Microsoft Windows Vista).