Як перемістити встановлений додаток.

При використанні мобільного пристрою іноді виникає необхідність перемістити встановлене раніше додаток, наприклад, через неправильно зазначеної директорії. Для такого перенесення необхідна наявність установника.
Вам знадобиться
  • - iTunes.
Інструкція
1
Якщо ви власник смартфона Nokia, зайдіть в меню встановлених додатків вашого мобільного пристрою і виберіть програму, яку хочете видалити. Виконайте деінсталяцію з контекстного меню, після чого найкраще зробити перезавантаження телефону.
2
Відкрийте оглядач файлів, знайдіть установник віддаленої вами програми, натисніть на нього кнопкою меню і повторно встановіть в знімний накопичувач або пам'ять мобільного пристрою. У деяких випадках такий варіант переміщення встановлених додатків в телефонах працює з збереженням файлів і налаштувань.
3
Якщо ви хочете перемістити встановлене додаток на телефоні iPhone в інший мобільний пристрій з тією ж операційною системою, скористайтеся сполученням з комп'ютером за допомогою програмного забезпечення iTunes.
4
Для цього спочатку виконайте синхронізацію, створивши копію конфігурації мобільного пристрою з встановленим додаток м, після чого відключіть його від комп'ютера. Виконайте синхронізацію другого iPhone, завантаживши для нього робочу конфігурацію початкового пристрою в меню «Додатки».
5
Якщо ви хочете перемістити додаток з одного мобільного пристрою на інший без допомоги комп'ютера, переконайтеся спочатку, що вони працюють на однакових платформах. Після цього створіть між пристроями по бездротовому каналу Bluetooth, передайте файл встановленого у вашому телефоні програми.
6
Встановіть програму в другому пристрої, перевірте його роботу попередніми запуском. Вже встановлені в меню програми без файлу інсталятора перемістити або скопіювати в інший пристрій неможливо. Також при використанні установки на карту пам'яті додаток може бути доступно при перенесенні її в інший мобільний пристрій.
Корисна порада
Перед перенесенням додатки дізнайтеся більше про сумісність.