Як зробити з сканера ксерокс.

Зробити з сканера ксерокс безпосередньо практично неможливо в домашніх умовах. Тому з'являється необхідність у наявності додаткових пристроїв, таких як принтер. Він відповідатиме безпосередньо за друк. Як же організувати їх спільну роботу правильно?
Вам знадобиться
  • - Borland Turbo Assembler.
Інструкція
1
Для того щоб зробити з сканера ксерокс, заздалегідь придбайте друкувальний пристрій. Його необхідно вибирати виходячи з призначення - чи будете ви роздруковувати фотографії або звичайні документи у великих кількостях. Принтери бувають різні: струменеві, лазерні, матричні. Найбільше поширення на даний момент мають лазерні принтери в області роздруківки монохромних і кольорових документів і струменеві для фотодруку.
2
Підключіть обидва пристрої - сканер і принтер до одного комп'ютера за допомогою кабелів, що йдуть в комплектації. Також виконайте установку драйверів пристроїв і зробіть первинне налаштування у відповідному меню панелі управління.
3
Виберіть даний принтер в якості пристрою для друку пристрою, якщо у вас їх декілька. При використанні мережевого принтера виконайте настройку на обох комп'ютерах, попередньо переконавшись в правильності використовуваного по локальній мережі підключення.
4
Перейдіть до установки спеціального програмного забезпечення для друку відсканованого зображення на принтері без використання меню комп'ютера. Якщо у вас є навички програмування, ви також зможете легко написати її самостійно, при цьому створивши меню з умовами, які передбачають потрібні вам варіанти роздруківки документів (наприклад, за допомогою Borland Turbo Assembler, якщо Ви знаєте машинний мова програмування Assembler). Для розробки програми скористайтеся билдер, компілятором і емулятором, мова програмування для таких програм найкраще вибирайте виходячи з особливостей пристроїв.
5
Якщо у вас є багатофункціональний пристрій, прочитайте керівництво користувача щодо його використання безпосередньо без підключення до комп'ютера. Такий режим підтримується більшістю багатофункціональних друкуючих пристроїв, в даному випадку всі параметри друку задаються безпосередньо з панелі управління.
Корисна порада
При написанні програм також керуйтеся інформацією про програмне забезпечення принтера і сканера.