Як дізнатися маркування процесора.

Маркування процесора можна дізнатися програмним методом, також отримати дану інформацію можна в інтернеті, скориставшись пошуком. В обох випадках не плутайте маркування пристрої з його назвою.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - програма CPU-Z.
Інструкція
1
Для того щоб отримати інформацію про маркування процесора у вашому комп'ютері, використовуйте безкоштовну програмну утиліту CPU-Z. Скачайте її з офіційного сайту розробника, виконавши попередній пошук в інтернеті, після чого перегляньте цікаву для вас інформацію про найменування процесора, архітектурі його ядра, напрузі живлення, тактовій частоті, кеші, моделі, виробника і так далі. Дана програма часто використовується в оверклокінгу.
2
Скористайтеся аналогами даної програми, якщо вищеописаний варіант вас не влаштовує з якихось причин. Не використовуйте для перегляду маркування процесора програми начебто Everest - вони не показують детальних відомостей про підключеному обладнанні. Також частіше звертайтеся до йде в комплекті посібникам для використання обладнання; цілком можливо, що там ви знайдете цікаву для вас інформацію стосовно маркування процесора та інших властивостях обладнання.
3
Дізнайтеся виробника вашого процесора, а також його модель за допомогою програми Everest, після чого зайдіть в вашому браузері на сайт компанії-виробника. Виберіть у списку пристроїв вашу модель і уважно прочитайте його докладні характеристики; цілком можливо, що ви знайдете всю цікаву для вас інформацію.
4
Також ви можете пошукати інформацію в інтернеті на різних сайтах, присвячених тематиці огляду комп'ютерних комплектуючих. Перейдіть до розділу процесорів, потім виберіть вашого виробника та найменування моделі. Після цього перегляньте детальну інформацію.
5
Додатково зверніть увагу на спеціальні утиліти, що поставляються в комплекті з процесором. У рідкісних випадках, коли їх наявність передбачена виробником, вони можуть надати вам інформацію стосовно маркування.
Корисна порада
Не забувайте читати мануали.