Як зберігати шоколадні цукерки.

Шоколад - це популярний вид десерту. Також великим попитом користуються цукерки, покриті шоколадною глазур'ю і містять в собі добавки какао. Хоча шоколад зберігається довше, ніж, наприклад, тістечка з кремом, він також вимагає спеціальних умов для збереження смаку і зовнішнього вигляду.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо шоколадні цукерки були з'їдені відразу, важливо зберегти їх смак правильним зберіганням. Головний фактор в даному випадку - це умови зовнішнього середовища. Ідеальна температура для шоколаду - це +18 градусів. При підвищенні цих значень до тридцяти градусів і більше глазур на цукерках почне плавитися, змінювати свою форму, а самі солодощі можуть прилипнути до коробки або обгортці.
2
не кладіть шоколад в холодильник. Низька температура сама по собі не страшна цукеркам. Вона може надати негативну дію в тому випадку, коли вона поєднана з вологістю. При приміщенні цукерок в шоколаді в холодильник або в льох через деякий час вони почнуть покриватися білястим нальотом. Це негативно позначається не тільки на зовнішньому вигляді десерту, а й на його смаку, хоча шоколад залишається цілком їстівним. Тому будьте уважні і при покупках в магазині. Шоколад і цукерки з ним у складі не повинні зберігатися в холодильних вітринах магазину.
3
Також бажано, щоб цукерки не зберігалися на кухні. Там вони можуть просочитися сторонніми запахами, що поширюються під час готування. А в шоколаді аромат - це одна з найбільш важливих складових.
4
Не залишайте цукерки довгий час у відкритих вазах або коробках, якщо на самих кулінарних виробах немає фантиків. Особливо це може нашкодити цукеркам з м'якою начинкою - вони можуть висохнуть задовго до кінця терміну вживання.
5
Виходячи з перерахованих вище критеріїв, ідеальним місцем для зберігання шоколадних цукерок можна вважати шафа, що знаходиться далеко від опалювальних приладах. Цукерки без фантиків повинні бути упаковані в закриті пакети або коробки.
6
Проте, пам'ятайте, що навіть при самому акуратному зберіганні шоколад не зберігає свої смакові якості вічно. Залежно від складу, термін зберігання шоколадних цукерок варіюється від одного місяця до чотирьох. До цього часу десерт слід вжити в їжу.