Як збільшити крутний момент двигуна.

Крутить момент - важлива характеристика автомобіля, що показує швидкість набору двигуном максимальної потужності. Дуже часто у автолюбителів виникає бажання збільшити значення даної характеристики. Це бажання цілком здійсненно і для його втілення можна піти декількома шляхами.
Вам знадобиться
  • - зап.частини (турбонагнетатели, впускні клапани і т.д.);
  • - токарний верстат.
Інструкція
1
Один з них полягає в турбірованіє двигуна. В результаті цього апгрейда повітря в двигун надходить не разом з тактом, а нагнітається за допомогою турбіни. Турбіна - це насос, закачують повітря в двигун, збільшуючи тим самим обсяг робочої суміші в циліндр. Купивши один з таких турбонагнетателей, прикріпіть його до вихлопного колектора двигуна. Якщо ж ви придбали механічний нагнітач, то кріпите його до колінчастого валу, так як турбіни такого типу працюють від енергії самого двигуна.
2
Іншим, більш дешевим способом збільшення крутного момент а є використання впускного клапана з великим діаметром. Для початку знайдіть клапан з підходящої пропускною спроможністю. Після цього підготуйте його для установки: подгоните його розміри відповідно до розмірів двигуна ми (можливо, вам знадобиться токарний верстат), упевніться в герметичності його посадки. Не забувайте, що даний метод індивідуальний для кожного автомобіля, не бійтеся експериментувати (в межах розумного, звичайно).
3
Ще один метод збільшення крутного момент а двигуна полягає в збільшенні робочого об'єму. Для цього замініть ваш колінчастий вал на колінвал з великим ходом або встановіть поршні з великим діаметром, а краще зробіть і те, і інше. Також використовуйте поршні меншої маси, завдяки чому зменшиться навантаження на колінвал. Не забудьте після всіх маніпуляцій із заміною деталей двигуна ретельно відрегулювати запалювання і подачу палива з повітрям. Робиться це або прошивкою електронного блоку у випадку з інжекторними двигуна ми, або налаштуванням карбюратора.
4
Також існує більш швидкий спосіб збільшення крутного момент а двигуна під назвою чип-тюнінг. Якщо ваш автомобіль оснащений електронним блоком управління, то скористайтеся допомогою фахівців, які або виймуть чіп, відповідальний за управління двигуном, і перепрограмують його, або замінять його на інший.