Як прикрасити зал для свята. варіанти Як можна прикрасити зал повітряними кулями.

Прикраса приміщення для свята можна доручити професіоналам, але це дорого обійдеться. Щоб заощадити кошти, які знадобляться для інших потреб, прикрасьте зал самі. Запасіться картинками з готовими святковими інтер'єрами і достатньою кількістю матеріалів. Вам обов'язково знадобляться помічники, адже робота чекає трудомістка і пов'язана з певним ризиком - прикраси нагорі стін або під стелею доведеться прикріплювати за допомогою драбини чи табуретки.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - кольорові стрічки;
  • - скатертини та серветки;
  • - чохли на стільці;
  • - квіти.
Інструкція
1
Купіть повітряні кулі одного розміру і форми, двох або трьох кольорів. Розраховуйте, що якась кількість їх може лопнути, тому візьміть в два рази більше, ніж потрібно. Візьміть в оренду спеціальне обладнання для наповнення куль гелієм. Приготуйте блискучі стрічечки, щоб прив'язати їх до хвостиком куль.
2
З куль зробіть нескладні тематичні композиції, які підходять до теми свята . Наприклад, червоні серця - для весілля і дня святого Валентина, білі сніговики і зелені ялинки прикрасять зал до Нового року. Форму для фігур зробіть з товстого дроту, а надуті кульки вже прив'язуйте до неї.
3
Наповнені гелієм кулі можна просто залишити літати під стелею. Букети з них поставте на столи і прив'яжіть до спинок стільців.
4
Стіни прикрасьте барвистими плакатами або малюнками. Електричні гірлянди можна використовувати не тільки на Новий рік - вони красиві і в будь-який інший свято! Покладіть їх в середину стола або повісьте на стіни.
5
Букети квітів завжди прикрашають приміщення, в них є особлива ніжність і зворушливість. Ніщо не зрівняється з квітами в декоративності. На стіл помістіть низькі композиції, щоб вони не заважали гостям бачити один одного.
6
Підберіть нарядні скатертини для столів і красиві серветки до них в тон. Якщо у вас є можливість зшити чохли на стільці, то зал буде виглядати дуже стильно. Підв'яжіть їх яскравими бантами тієї ж колірної гами, що і всі інші прикраси.
7
Освіжите фіранки на вікнах і ретельно вимийте приміщення - чистота теж відмінно прикрашає! Щоб пофарбовані фарбою стіни зал а смотрелись нарядно і затишніше, задрапіруйте їх ошатною тканиною і стрічками. З кольорового паперу виріжте квіти, метеликів та інші декоративні елементи. Ними теж можна прикрасити стіни або вікна.
8
Святкове частування у стильній посуді прекрасно прикрашає стіл. А веселі люди в добром настрої прикрасять собою будь-яке свято.
Правильний розподіл декорацій і прикрас може перетворити банкетний зал в оригінальне місце для проведення торжества. Прикрасити зал можна будь-якими підручними засобами. Головне, щоб всі декорації поєднувалися між собою.
Інструкція
1
Ставитися до декорування банкетного зал а потрібно з душею. Тільки так у вас вийде створити незабутній інтер'єр для вашого свята. Якщо ви вирішили оформити зал з використанням квіткових композицій, потрібно враховувати багато різних нюансів. Необхідно дотримуватися певний стиль оформлення, щоб він ідеально підходив до характеру меропріятія.Для протокольних засідань краще вибирати квіткову "класику" з дорогих і яскравих інсталяцій. Офіційний захід прикрашається однієї квіткової композицією на сцені. Зате фантазія може розгулятися при оформленні гламурних і творчих тусовок. Тут не обмежується буйство фарб і квітів.
2
Легкість і легкість вашому приміщенню додадуть повітряні кулі. Вони вигідно виділяються на загальному тлі яскравої і строкатим забарвленням. При їх використанні треба дотримуватися правил оформленія.Воздушние кулі не слід розміщувати в хаотичному порядку, адже вони повинні складати гармонійну пару із загальною обстановкою в зал е. З куль можна створити макет букв, скласти ініціали, викласти імена. Кулі часто збирають в фігури у вигляді квітів, арок та ін. За допомогою куль можна підкреслити значення свята. Якщо це День святого Валентина, все приміщення прикрашають червоними, рожевими і білими кулями.
3
Якщо зал оформляється для весільних торжеств, для декору використовують різні плакати на тему сімейного життя. Їх не повинно бути багато. Плакати мають бути витримані в єдиному стилі. Не варто вибирати плакати кричущі, занадто яскраві. На тлі загальної атмосфери вони будуть виглядати недоречними кольоровими плямами. Якщо торжество класичне, вкрай недоречно виглядатиме оформлення зал а карикатурними картинками.
4
Тканини - популярний останнім часом елемент декору. Красивим і незвичайним приміщення стає через те, що тканина перетворює абсолютно все, де б вона не знаходилася. Драпірування, хвилі - прикріпити тканину можна, як душі завгодно. Для оформлення банкетного приміщення прекрасно підходить як легка напівпрозора тканина, так і важка, витончено щільна хвилями.
Корисна порада
Головне правило при оформленні залу для урочистостей - не перестаратися. Всі елементи декору повинні між собою гармоніювати, а не створювати відчуття, що в зал склали все підряд.