Як надрукувати рахунок-фактуру.

Рахунок-фактура на увазі під собою документ, що виписується продавцем на ПІБ покупця після оформлення їм замовлення товару. Цей рахунок містить в собі всі необхідні відомості про реалізоване товар і вартості продажу, а також є підставою для розрахунку.
Інструкція
1
Надрукуйте в правому кутку документа дрібним шрифтом шапку документа, якщо він є частиною програми. Наприклад, «Додаток №7 до правил ведення бухгалтерського обліку від 23 травня 2011 року».
2
Напишіть великим шрифтом з лівого краю документа, нижче «шапки», «Рахунок-фактура». Далі вкажіть номер даного документа і дату.
3
Занесіть назва фірми-продавця. Приміром, «Продавець ТОВ Пігмаліон». Нижче надрукуйте поштову адресу компанії разом з індексом. Далі вкажіть ІПН/КПП цього підприємства.
4
Відзначте найменування та адресу фірми-відправника вантажу. Нижче вкажіть назву та адресу компанії-вантажоодержувача. Далі надрукуйте «До платіжно-розрахунковим документом», а поруч вкажіть номер доданого документа і дату.
5
Запишіть дані покупця: назва фірми або ПІБ (якщо покупцем є фізична особа), поштова адреса з індексом, ІПН/КПП (тільки для юридичних осіб).
6
Зробіть таблицю. Вона повинна містити в собі 11 колонок і певну кількість рядків, яке напряму залежить від різновидів товару.
7
Заповніть назви колонок: найменування товару або опис виконаних робіт, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю виміру, вартість товару без податку, в тому числі акциз, податкова ставка, сума податку, вартість товару з урахуванням податку, країна походження , номер митної декларації.
8
Внесіть дані в таблицю. Тобто впишіть товари та їх характеристику в кожну колонку, відповідно її назві. Після того як ви вкажете всі продані покупцеві товари, внизу таблиці виведіть підсумкові значення.
9
Надрукуйте під таблицею «Керівник організації», нижче «Головний бухгалтер». Тут необхідно проставити підписи уповноважених осіб.
10
Вкажіть внизу примітки, якщо вони є. Наприклад, «Примітка: перший примірник покупцю, другий - продавцеві».
Географічні карти стають все більш популярним елементом стилізації інтер'єру, як офісного приміщення, кабінету керівника, так і житлових приміщень, спалень та кабінетів. Крім того, карти надзвичайно популярні у туристів. У незнайомій країні, в незнайомому місті добре надрукована карта допоможе уникнути багатьох неприємностей, заощадить час, нерви і гроші.
Інструкція
1
Щоб надрукувати карту , визначитеся, для яких цілей вам необхідна карта. Від цього буде залежати і матеріал, на якому вона буде надрукована, і її масштаб, і оформлення.
2
Оберіть спосіб, яким ви хочете надрукувати карту . Якщо вам потрібна карта-схема міста для недовгої туристичної поїздки, її можна завантажити з інтернету в досить маленькому масштабі і роздрукувати на звичайному домашньому принтері.
3
Якщо ви хочете мати карту світу для кабінету або більшу офісну карту , вам доведеться звернутися в гарну друкарню. Виберіть друкарню, зробіть замовлення і добре поясніть виробникам, яка саме карта вам потрібна. Для офісної карти вибирайте міцну банерну тканину, стійку до корозії і впливу ультрафіолетових променів.
4
Якщо ви хочете замовити географічну карту для дитячої кімнати, вибирайте якісну широкоформатний друк на фотопапері. Дитячі карти повинні бути барвистими і насиченими.
5
Крім того, деякі друкарні пропонують друк настінних зображень супутникових карт з серверів Google. Такі карти відрізняються високою якістю і детальністю. Масштаб і розмір карти ви обираєте самі.Поінтересуйтесь, яким обладнанням оснащена обрана вами друкарня, перегляньте каталог виконаних замовлень. Заздалегідь обговоріть всі умови оплати та доставки карти.Качественно надрукована карта буде корисна і доставить вам естетичне задоволення.
Зверніть увагу
Дитячі карти і атласи допомагають нашим дітям пізнавати світ, навчають їх спілкуванню, вчать географіі.Существуют також карти зоряного неба, карти знаменитих битв, фантазійні карти придуманих світів, карти світу, країни, міста, військові та топографічні карти.