Як підключити бойлер непрямого нагріву. Бойлер непрямого нагріву підключення.

Перед тим як підключити бойлер непрямого нагріву, переконайтеся, що його обсяг вами був обраний вірно. Так на одну людину робиться розрахунок 40 літрів. Якщо ваша сім'я складається з 4 чоловік, то вам слід встановити бойлер непрямого нагріву об'ємом 160 літрів.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - газовий ключ;
  • - фум стрічка;
  • - газовий ключ;
  • - електрична дриль;
  • - пластикові Чопик;
  • - шурупи 100-150 мм.
Інструкція
1
Встановіть бойлер непрямого нагріву на стіну в тому ж приміщенні, де знаходиться котел опалення. В ідеалі бойлер може перебувати в півметра від котла.
2
Здебільшого все бойлер и подібної категорії мають п'ять виходів, призначених для різних підключень. Починаючи з нижнього, підключіть в бойлер непрямого нагріву трубу з подачею холодної води, попередньо встановивши зворотний клапан.
3
До другого отвору підключіть подачу системи опалення, а до третього - його обратку. До четвертого отвору підключіть канал рециркуляції гарячої води, на який встановіть циркуляційний насос малої потужності. Це дозволить навіть на найдальших точках водорозбору надходити гарячій воді з крана безпосередньо після їх відкриття.
4
До п'ятого, верхній отвір підключіть канал подачі гарячої води. Обов'язково встановіть на вихід гарячої води гидроаккумулятор (його обсяг розраховується згідно з обсягом бойлер а непрямого нагріву) і групу безпеки.
5
Температурний датчик бойлер а з'єднайте з циркулярним насосом, що подає від котла теплоносій. Проведіть заземлення бойлер а непрямого нагріву, що допоможе уникнути замикань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HuK1ukEMqpU
Зверніть увагу
Підбираючи бойлер непрямого нагріву, обов'язково враховуйте потужність теплообмінника вашого котла, так як якщо потужність його у бойлера виявиться більше, ніж у котла, тоді ви ризикуєте залишитися без опалення. Потужність теплообмінника бойлера повинна бути адекватна продуктивності насоса.
Корисна порада
При установці настінного бойлера непрямого нагріву закріплюйте його таким чином, щоб його низ знаходився вище, ніж верхня точка котла і радіатора. Якщо не дозволяє планування приміщення, постарайтеся максимально наблизити його розташування до ідеального, тому що чим нижче він буде розташований, тим повільніше буде нагріватися в ньому вода. Якщо ви вирішили встановити бойлер непрямого нагріву, то врахуйте, що температура його нижній частині буде дорівнює температурі обратки системи опалення.