Як пофарбувати старий будинок. дача фарбування наличників.

Якщо не живете в селі постійно, а приїжджаєте на літо, навряд чи є сенс обшивати житло сайдингом. Пофарбуйте старий будинок - так заощадите гроші, та й впораєтеся з нескладною роботою самостійно.
Вам знадобиться
  • • фарба;
  • • шпатель;
  • • кисті (широка і вузька);
  • • грубозерниста наждачний папір;
  • • будівельний скотч;
  • • щітка з металевого дроту.
Інструкція
1
Визначте масштаби майбутнього ремонту, щоб розрахувати кількість фарби. Для цього заміряйте забарвлювану площу. Вона дорівнюватиме площі стін від даху до фундаменту за мінусом площі вікон і дверей.
2
Купіть фарбу в магазині або на будівельній базі. Для зовнішнього фарбування стін можна використовувати алкідні емалі, масляні фарби, акрилові і алкідні водні просочення. Вам же слід вибрати між алкідними емалями й олійними фарбами, т.к. водні просочення краще підходять для стін, обшитих новим деревом. Кількість фарби визначте, помноживши значення середньої витрати (вказано на банці) на площу, що фарбується. Отримане число подвійте, т.к. для якісного покриття потрібно нанести як мінімум два шари фарби.
3
Підготуйте стіни під фарбування. Перевірте і при необхідності поміняйте елементи старої обшивки, що прийшли в непридатність. За допомогою металевої щітки очистіть поверхню від старої фарби. Видаліть зі стін очищену лушпиння. Лиштви, віконні рами, дверні прорізи обробіть наждачним папером. Щоб запобігти потраплянню фарби, за допомогою будівельного скотчу закрийте скла обгорткового папером або старими газетами.
4
Безпосередньо перед роботою фарбу ретельно перемішайте. Наносите її широким пензлем зверху вниз. Робити це потрібно, щоб краплі стікає фарби можна було розтерти, не допускаючи патьоків. Для першого шару використовуйте більш рідку фарбу, щоб вона краще заповнила невеликі тріщини і пори. Через два-три дні покрийте стіни другим шаром фарби.
5
Приведіть у порядок наличники вікон, карнизи, опанелку дверей. Фарбуйте їх за допомогою вузької власний кисті. На очищену від бруду поверхню нанесіть фарбу більш світлих тонів або контрастну. Закінчивши, зніміть скотч і папір з вікон.
Зверніть увагу
Вибираючи фарбу, врахуйте термін служби лакофарбового покриття: для масляної фарби - не більше трьох років, для алкидной емалі - не більше шести років. Якщо ціна алкидной емалі вище, ніж олійної фарби, все одно економічніше використовувати алкіду емаль.
Для фарбування стін будинку, що знаходяться на вулиці, потрібно ретельно підбирати вид фарби. Так як на фарбу буде впливати зміна температурного режиму і випадають опади. Стіни для забарвлення потрібно підготувати. На неправильно підготовленій поверхні фарба не буде довго триматися.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню для фарбування. Якщо стіни дерев'яні і були пофарбовані раніше, то старий шар фарби потрібно зачистити шліфувальною машиною з дрібною шкуркой.Стени з газових блоків або цегли також необхідно підготувати до фарбування. Для цього потрібно, всі стики зашліфувати, а зайвий розчин, який потрапив на поверхню, зішкребти і потім зашліфовать.Деревянние стіни, які ніколи не були пофарбовані раніше, потрібно покрити оліфою на два шари. Тільки після повного висихання оліфи, приступати до фарбування.
2
Фарбу краще підбирати масляну, - вона краще переносить зміну температури і захищає дерев'яну поверхню від влагі.Для забарвлення газових блоків або цегляних стін, підходить фарба на водно-емульсійної основі. У неї можна додати кольоровий колер. Попередньо поверхню потрібно гарантувати спеціальною ґрунтовкою. Після повного висихання, приступайте до фарбування.
3
Фарбувати будь-які поверхні можна пензлем, валиком або фарбопультом. Поверхня стін потрібно покривати фарбою два рази. Другий шар наносити після повного висихання першого шару.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=prrGoEuyjBg