Як оформити спортзал. оформлення спортзалу.

Спортзал необхідний для розвитку спортивних навичок, тому він повинен бути обладнаний і оформлений у відповідному стилі. У свою чергу, для створення великого спортивного залу необхідно добре попрацювати перед його відкриттям.
Інструкція
1
Вивчіть гігієнічні вимоги, які пред'являються санепідемстанцією. Потім почніть оформляти спортивний зал. Він повинен бути досить добре освітленим, провітрюваним і володіти доброякісним покриттям підлоги.
2
Захистіть вікна сіткою. Це необхідно, щоб під час проведення різних ігор з м'ячем неможливо було розбити скло.
3
Використовуйте яскраві образи. Створіть у своєму спортзалі атмосферу здорового суперництва, а також прагнення до великих досягнень. Для цього навішати по периметру залу різноманітні інформаційні стенди оригінальних форм, присвячені спортивній тематиці. Наприклад, для оформлення спортивного класу в навчальному закладі можна повісити плакати про спорт, особливо ті, які присвячені найбільш відомим видів спорту серед самих учнів.
4
Передбачите невелику загороджений майданчик в кінці спортзалу, яка зможе послужити роздягальнею для ваших майбутніх клієнтів.
5
Обладнайте одну стіну в залі спеціальної шведською стінкою. Підвісьте канати на надійні гаки. На підлогу укладіть спортивні мати, які повинні бути не менше 20 см заввишки.
6
Присвятіть один з кутів спортзалу спортивним журналам, в яких пишуть всі про спорт. Для них та інших речей встановіть невелика шафа.
7
Вбудуйте дзеркала. Присутності хоча б однієї дзеркальної стіни цілком буде достатньо. При цьому дзеркало зможе візуально збільшити об'єм приміщення, а самі клієнти зможуть контролювати правильність своїх рухів, заданих інструктором. Для того щоб уникнути загрози розбиття дзеркал, можете закріпити їх під нахилом і на певній висоті. Також можете використовувати полімерні дзеркала, створені зі штучного скла - такі скла точно не розіб'ються.
8
Прикріпіть кільця для баскетболу. Також, залежно від планованих занять, можете придбати волейбольну сітку та м'ячі для різних ігор.
Щоб підтримувати себе у належній фізичній формі не обов'язково відвідувати фітнес-клуби. У багатьох людей на це не вистачає часу і коштів. Спортивний куточок можна облаштувати і будинку , щоб займатися в зручні для себе годинник.
Інструкція
1
Вибирайте силові тренажери (розраховані на зміцнення м'язів) або кардиотренажери, до яких відносяться бігові доріжки, гребні та велотренажери, орбітрек. Вони не тільки допоможуть скинути зайву вагу, але і нададуть благотворний вплив на дихальну і нервову систему. Добре б мати й інші, але виділити окрему кімнату в квартирі або будинку можуть не всі.
2
Підбирайте складні агрегати. Наприклад, в орбітрек поєднуються якості степпера і бігової доріжки. Їх можна після занять прибрати під ліжко, на балкон. Досить ефективний і дуже компактний міні-степпер (всього 50х40х25 см), він майже не займає місця, зате допомагає спалити чимале число калорій.
3
Не купуйте монолітні і великогабаритні агрегати, наприклад, велотренажери або еліптичні тренажери, якщо не зможете відвести для спортзалу окрему кімнату.
4
Додайте тренажери на своєрідному подіумі або опустіть стелю, підсвіти зону тренувань точковими світильниками, можете придумати перегородку для кімнати у вигляді стелажа або диванної спинки. Підійде навіть ширма.
5
Підберіть практичні, зносостійкі покриття для стін і підлоги. Ідеальним настінним покриттям стане коркове, підлоговим - ламінат або спеціальний прогумований настил, як в спортклубах. Добре б зробити його звукоізоляційним, щоб не заважати сусідам, які живуть знизу. Бажано розмістити навпроти тренажерів дзеркало - так ви зможете бачити своє зображення під час тренувань, контролювати поставу.
6
Постарайтеся зробити місце занять комфортним, помістіть в приміщенні стілець, покладіть мат, встановіть вішалку для рушників. У цій кімнаті поставте підлогові ваги, програвач, а для дисків та корисних дрібниць встановіть пристінний шафа або повісьте кілька поличок. У продажу є спеціальні вертикальні полки, що не займають багато місця.
7
Зверніть увагу на спортивні куточки на основі шведської стінки, вони дуже компактні. Крім стандартної драбинки в них входять турнік, бруси і похила дошка, за допомогою якої можна тренувати м'язи преса. Набір кріплять або до стін, або враспор між підлогою та стелею. Для встановлення конструкції слід виділити готельний кут.
8
Не шукайте причину для того, щоб відмовитися від облаштування спортивного куточка в квартирі. Килимок для йоги, гантелі, м'яч для пілатесу, фітбол можуть легко вписатися в інтер'єр спальні, а степпер можна прибрати під ліжко. З'явилося п'ять хвилин вільного часу? Використовуйте скакалку, яку можна дістати з шафи.
9
Перевірте, чи достатньо добре провітрюється кімната, інакше має сенс віддати перевагу тренажерів лижні прогулянки взимку і велосипедні - влітку. Свіжості додасть декоративний фонтан, наприклад.
10
Враховуйте, що тренажери повинні розташовуватися на відстані не менше 30 см від стіни. Бігова доріжка займе приблизно 2 кв.м. площі, велотренажер - 1,5, еліптичний тренажер - до 2,5. Навіть на звичайній лоджії можна розмістити габаритний агрегат, уникнувши проблем з переплануванням. Цей варіант хороший ще й тим, що у створеному спортзалі завжди буде багато світла і свіжого повітря. Якщо ви можете дозволити виділити під нього окрему кімнату, то вона повинна бути не менше 8-10 кв.м. У такій фітнес-клуб придбайте бігову доріжку, силовий тренажер, велотренажер, шведську стінку і вібромасажер. Дизайнери радять розставляти всі конструкції навколо найбільшого тренажера, а для стін вибирати світлі, неяскраві відтінки.