Як поставити копірайт.

Вказівка автора в кінці тексту, особливо якщо текст належить вам, - своєрідний фінал будь графічної роботи. Зазвичай вказівку автора йде після символу, схожого на укладену в коло латинську букву "C". Цей знак і прийнято називати копірайтом.
Інструкція
1
Щоб поставити знак © в текстовому редакторі, поставте відкриваючу дужку, латіyскую C і заслони дужку, все без пробілів. Редактор автоматично трансформує набір в символ.
2
Можете вставити символ з таблиці ASCII. Для цього знайдіть у верхній панелі інструментів вкладку «Вставка», виберіть групу «Символ» і виберіть знак ©.
3
Для вставки значка в блозі, що підтримує кодування HTML, введіть його ім'я: & copy; - Або код: & # 1 червня 9;. Приберіть пробіли між символами. Перед створенням повідомлення включите (по можливості) попередній перегляд, щоб переконатися, що символ став на своє місце.
Зверніть увагу
Режим перегляду створюваного або редагованого повідомлення в блог або на сайті повинен бути HTML, а не «Візуальний редактор».
Ви автор літературного твору і хотіли б захистити своє авторське право? Згідно зі статтею 1257 ч. 4 ЦК РФ і п. 4 ст. 1259 ч. 4 ЦК РФ, достатньою умовою для доказу вашого авторства є зазначення вашого імені в публікації. При цьому жодних інших формальностей не потрібно. Для захисту ж авторського права потрібно використовувати знак його охорони - копірайт.
Інструкція
1
Помістіть на початку або в кінці кожного примірника вашого твору латинську букву «C» в окружності - ©. Після цього знака поставте ваше ім'я. Після імені вкажіть рік, в якому твір було опубліковано вперше.
2
Ви також можете зареєструвати своє авторське право. Зверніть увагу: така реєстрація не обов'язкова з точки зору закону. Для реєстрації авторського права в Російській Федерації можна звернутися в Російське Авторське Суспільство.
3
Скачайте список документів, що знаходиться за адресою: http://rao.ru/autor/uop/drp/reg_rightowner.pdf. Уважно ознайомтеся з ним, зберіть необхідні документи, і зверніться за телефоном або електронною поштою, вказаними внизу на сторінці: http://rao.ru/autor/uop/drp/. Працівники Департаменту реєстрації прав підкажуть вам подальші кроки.
4
Ви можете скористатися іншим способом. Існує безліч сервісів, що дозволяють реєструвати авторське право. Наприклад, Російське авторське товариство КОПІРУС. Однак послуги реєстрації платні. Скачайте бланк Заяви про реєстрацію зі сторінки http://www.copyright.ru/?file=430. Заповніть його. Скачайте і підпишіть Угоду: http://www.copyright.ru/?file=435. Оплатіть через банк квитанцію за формою, яку можна знайти на сторінці http://www.copyright.ru/documents/registraciy_avtorskih_prav/registratsiya_proizvedeniy/instruktsiya_po_oformleniyu/
5
Відвідайте офіс, що знаходиться в Москві за адресою, яка вказана на сторінці http://www.copyright.ru/documents/registraciy_avtorskih_prav/registratsiya_proizvedeniy/registration_adress/. Або, якщо ви проживаєте не в Москві, відправте рекомендованою бандероллю наступні документи: - заяву; - платіжний документ з відміткою про оплату; - договір у двох примірниках з вашим підписом; - ваш твір в 1 екз.Отпечатайте його на аркушах А4, кожна сторінка на одній стороні аркуша (шрифтом 12 кегль і вище). Обов'язково оформите титульний лист, що містить назву твору, прізвище, ім'я та по батькові автора, населений пункт і рік написання. Усі аркуші мають бути прошиті.
6
Протягом 28 днів ваше авторство буде перевірено, а авторське право на твір буде зареєстровано.
7
Ви можете також призвести міжнародну реєстрацію вашого твору, скориставшись послугами Бюро з авторських прав США. Процес реєстрації твору через Бюро з авторських прав США та бібліотеку Конгресу США може зайняти від трьох місяців до півроку. Детальна покрокова інструкція російською мовою знаходиться за адресою: http://www.copyright.ru/ru/documents/registraciy_avtorskih_prav/Copyright_registratsiya.