Як збільшити розмір руки.

Найчастіше у спортсмена може спостерігатися непропорційний розвиток м'язових груп. Це може статися внаслідок неправильного розподілу навантаження. Однак цю проблему можна вирішити, запровадивши в тренувальний процес деякі вправи.
Інструкція
1
Вправляйте двоголові м'язи плеча. Біцепс - одна з найпомітніших частин рук, яка виділяється і привертає увагу оточуючих. Також від неї залежить загальний обсяг руки . Тому не забувайте опрацьовувати біцепси 1-2 рази на тиждень. Для цієї мети підійде попеременное згинання гантелей в ліктях стоячи або сидячи. Робіть дану вправу з розрахунку 4 підходи по 10 повторень. До того ж, ви можете тренувати біцепси і на похилій лаві «Скотта». Найефективніше це робити з нетяжелой штангою.
2
Тренуйте трицепси за допомогою тренажера або гантелей. Ці триглава м'яза плеча також дуже важливі в загальному розмірі рук. Виконуйте наступні вправи не частіше 1 разу на тиждень. Така перерва потрібен для повного відновлення м'язів. Підійдіть до тренажера «тяга вниз» і візьміть за його ручку хватом зверху.
3
Опустіть її повільно до рівня ніг і повільно поверніть в початкове положення. Зробіть не менше 5 сетів по 10-12 разів, збільшуючи вагу на тренажері від підходу до підходу. Ви можете замінити цю вправу «французьким жимом гантелі». Це просте згинання снаряда в ліктях. Робіть його з того ж розрахунку, що і тягу вниз.
4
Зміцнюйте сухожилля неважкими снарядами. Крім біцепсів і трицепсів ще важливо опрацьовувати і передпліччя, яке не повинно відставати в розвитку. Інакше розмір руки залишатиметься незмінним. Сядьте на лаву, візьміть невелику гантель в зап'ясті і покладіть передпліччя на ногу. Підніміть і опустіть снаряд тільки одним зап'ястям. Відчуйте, як працює ваше передпліччя. Зробіть 20 повторень на кожну руку. Бажано виконувати цю вправу щодня по 2-3 підходи.
5
Робіть станову тягу. Це універсальне базова вправа допоможе вам опрацювати абсолютно всі м'язи рук. Виконуйте його тільки один раз на тиждень. Підійдіть до штанги, що лежить на підлозі. Ноги поставте якомога ближче до неї. Візьміть снаряд хватом зверху. Якщо потрібно, закріпіть руки спеціальними ременями. Опустіть таз вниз. Потім повільно встаньте з вантажем, відхиливши плечі в кінці руху. Акуратно опустіть штангу на підлогу в початкове положення. Зробіть не менше 8-10 разів в 5 сетах.
При заняттях в тренажерному залі необхідно стежити за рівномірним розвитком м'язів всього тіла. Проблемні ділянки, якщо такі виявляються, повинні бути усунені за допомогою зміни програми тренувань або збільшення навантаження. При роботі над обсягами зап'ясть слід враховувати, що м'язової маси в зап'ястях практично немає, і збільшувати обсяг можливо буде тільки за рахунок роботи над обсягом зв'язок.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Встаньте на коліна перед прямою лавою, покладіть руки долонями вгору поперек лави. Покладіть на долоні гриф від штанги, ваші зап'ястя повинні вільно звисати з протилежного краю лави. Розслабте пальці і дозвольте грифу скотитися на крайні фаланги пальців. Стисніть пальці в кулак, прокочуючи гриф по долоні, після чого підніміть гриф кистями рук. Передпліччя повинні бути щільно притиснуті до лави. Знову розслабте пальці, повторіть вправу протягом шести підходів у кожному підході працюючи до відмови зап'ясть.
2
Перебуваючи в тій же позі, візьміть у кожну руку по гантелі, тримаючи їх перпендикулярно підлозі. Маятниковим рухом похитуйте гантелями таким чином, щоб верхня частина гантелі рухалася до вас назустріч. Повторіть вправу в семи підходах по двадцять повторів в кожному.
3
Встаньте одним коліном на лаву і нагніться таким чином, щоб ваше тіло і ваша права рука знаходилася паралельно підлозі. Здійснюйте митників руху пензлем, в якій знаходиться гантель, аналогічно попередній вправі. Зробіть сім підходів, в кожному по двадцять повторів.
4
Виконуйте вправи в тренажерному залі, використовуючи бавовняні рукавички. У цьому випадку обсяг ваших зап'ясть буде збільшуватися прямо пропорційно силі хвату та обсягом передпліч.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що збільшення зв'язок відбувається за рахунок великої кількості повторів, в кожному підході здійснюйте не менше двадцяти повторів.