Як відполірувати граніт. Як шліфувати камінь.

Граніт - популярний оздоблювальний матеріал. Його використовують як у зовнішній обробці будівлі, так і при створенні оригінального дизайну приміщення. З часом під дією різних факторів природний камінь може потьмяніти, втративши колишнього блиску.
Інструкція
1
Протріть поверхню каменю вологою м'якою тканиною, щоб видалити частки пилу. На жирні і маслянисті плями за допомогою губки нанесіть не надто їдкий детергент, протріть і дочекайтеся остаточного висихання поверхні. Візьміть засіб для чищення граніту, яке можна купити у спеціалізованому магазині. Ознайомившись з інструкцією на аерозольному балоні, обробіть їй поверхню. Розпилювати засіб і втирайте його м'якою матерією в поверхню до появи блиску. Можливо, якийсь час доведеться почекати до повного усмоктування засобу, про що обов'язково буде вказано в інструкції. Надлишки кошти після закінчення зазначеного часу вбирання видаліть м'яким сукном.
2
Якщо ви хочете внести більш масштабні видозміни, наприклад, надати краях вироби з граніту іншу форму, скористайтеся шліфувальним диском. Для простого вирівнювання форми без зміни підійде шліфувальна шкурка.
3
Очистіть краю вологим відрізом тканини. Шкіркою з більш дрібним зерном продовжуйте шліфувати доти, поки краю не придбають однорідну структуру. Потім вимийте краю, протріть ганчіркою і дайте висохнути. Нанесіть спеціальне для даного каменю засіб для чищення та шліфувальну пасту.
4
Також поліровка природного матеріалу супроводжує його розпилу. Помістивши гранітну плиту в козли, нанесіть олівцем лінію розпилу. Акуратно уздовж лінії відрізу з внутрішнього краю приклейте липку стрічку, яка допоможе при розпилі.
5
Одягніть рукавички та окуляри і скористайтеся спеціальним інструментом, призначеним для розпилу щільних матеріалів, наприклад, пилкою по мармуру. Щоб не пошкодити камінь, при розпилі виробляєте рівні неквапливі руху. Щоб відшліфувати краю зрізів, попередньо протерши їх ганчірочкою, нанесіть шліфувальну суміш.