Як визначити вміст вітамінів. Як визначається наявність вітамінів в крові.

Відоме всім слово "вітамін" походить від латинського «vita» -життя. Така назва ці різноманітні органічні сполуки носять не випадково: роль, виконувану вітамінами в життєдіяльності організму, навряд чи хтось буде заперечувати.
Інструкція
1
Щоб визначити зміст вітамінів в тому чи іншому продукті, скористайтеся різними таблицями з подібними даними, наведеними на відповідних сайтах. Прикладом подібного інтернет-ресурсу може служити наступний: http://immunologia.ru/2-vitamin.html Недолік вітамінів, як відомо, призводить до різних негативних наслідків для організму, але, викликати патологічні зміни в тканинах і органах може і їх надлишок. Тому так важливо, щоб добова потреба організму в цих речовинах відповідала кількості їх надходження.
2
Якщо у вас виникло бажання чи необхідність визначити кількість вітамінів в організмі, то пройдіть відповідне лабораторне дослідження. Крім стандартного біохімічного аналізу крові, що включає уточнення різних параметрів, що стосуються білкового, ліпідного та інших видів обміну, сучасною медициною проводиться визначення вмісту вітамінів в крові, а також аналіз спектра макро- і мікроелементів в біологічних субстратах.
3
Ви можете здати кров на комплексний аналіз, що перевірявся рівень вмісту восьми основних вітамінів (A, D, E, С, K, B1, B5, B6). В ході сучасних лабораторних досліджень можна також визначити концентрацію в крові окремих груп жиророзчинних (A, D, E, K) і водорозчинних (B1, B5, B6, C) вітамінів, недолік яких може говорити про яке- небудь захворюванні.
4
Крім того, в деяких медичних центрах з'явилася можливість складання «мікроелементного портрета» людини за аналізом структури його волосся та іншого біологічного матеріалу, наприклад, сечі. Пройдіть мікроелементний аналіз волосся, сечі. Він покаже правильно ви харчуєтеся, чи достатньо у вашому раціоні необхідних організму живильних речовин; чи добре функціонують ваші внутрішні органи, регулюючі процеси споживання і виведення цих речовин; наскільки безпечна середу вашої життєдіяльності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uq80L3F4nsk
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що термічна обробка продуктів руйнує велику частину вітамінів, що містяться в них. Тому овочі і фрукти краще всього вживати в свіжому вигляді.