Як привести в фізичну форму.

Втрата фізичних кондицій може відбуватися з різних причин: травми, перевтома або нервове перенапруження. Знаючи кілька простих методів, можна легко привести себе в потрібну форму.
Інструкція
1
Виробіть графік дня і постійно дотримуйтесь його. Занепад фізичних сил в основному пов'язаний з неписьменним ставленням до праці і відпочинку. Той, хто дуже багато вчитися або працює, рано чи пізно починає відчувати перевтому. Це цілком нормальна реакція організму на перенапруження. Лягайте спати і вставайте з ліжка по режиму. Це допоможе привести ваш організм в тонус досить швидко.
2
Почніть бігати вранці невеликі кроси. Це один з найпростіших і ефективних методів приведення себе в гарну фізичну кондицію. Біг дозволить вам не тільки прокидатися швидше, але і допоможе набрати оптимальну форму . Під час пробіжки рівномірно отримують навантаження всі м'язи тіла, що сприяють поліпшенню роботи внутрішніх органів. Бігайте в спокійному темпі по 10-15 хвилин щоранку.
3
Робіть зарядку щодня. Після невеликого ранкового кросу виконуйте загально-розвиваючі вправи. Найбільше уваги приділяйте растяжкам рук, ніг і спини. Всі вони складають основу опорно-рухового апарату, тому протягом 5-10 хвилин обов'язково робіть нахили, випади, напівшпагаті. Можете включати також і деякі фізичні вправи, як віджимання, підтягування, прес і спина. Протягом пари тижнів ви вже відчуєте реальний прогрес.
4
Запишіться в спортзал. Звичайно, ранкова зарядка і біг приведуть вас в хорошу фізичну кондицію. Але ніщо не замінить регулярних тренувань у залі. Для жінок відмінним варіантом занять є фітнес, шейпінг і каланетика. Для представників сильної статі - бодіфітнес, бодібілдинг і єдиноборства. Всі ці види секцій в найкоротші терміни зроблять з вас сильного і витривалого людини.
5
Слідкуйте за своїм харчуванням. Більше їжте такі якісні продукти, як банани, сир, мед, капуста, гречка, картопля, горіхи. Намагайтеся позбутися від важких і шкідливих страв. Не забувайте і про питний режим: випивайте не менше 1,5 літрів чистої води щодня. Виконавши всі рекомендації, ви приведете себе в відмінну фізичну форму .
Для православної людини чудово починати ранок з молитви. Особливо корисно відвідати ранкове богослужіння в храмі. У великих соборах проводять, як правило, по дві служби вранці.

Традиція раннього християнського богослужіння

Ранок з перших століть появи християнства вважалося сприятливим часом для молитви. Людина, що прокидається після нічного відпочинку, повинен звернутися до Бога з молитвами перед початком наступаючого дня. В історії християнського богослужіння утреня (молитва вранці) могла починатися з появами перших променів сонця, далі слідувала літургія, за якою віруючі причащалися святих таємниць тіла Христового. На великі свята служба в храмі проходила вночі напередодні урочистої події. Всенічне бдіння тривало кілька годин, а до світанку починалася літургія. Зараз така практика дуже рідкісна. Тільки на Різдво, Великдень і Хрещення богослужіння починається вночі. В будні дні вечірня з утреней проводиться ввечері, а літургія починається наступного дня з ранку.

У скільки починаються ранкові богослужіння в сучасних храмах

Залежно від дня тижня, статусу храму і загального числа службовця в ньому духовенства ранкове богослужіння може починатися в різний час. У великих соборах, де служби проходять щодня, в будні дні літургія починається зазвичай в 8 або 9 годині ранку. Існують літургійні періоди, коли не положено здійснювати евхаристию (Великий піст, крім середи і п'ятниці, Страсна седмиця до четверга). В цей час в храмах проводиться богослужіння утрені, яке може починатися в 7:00 ранку. У монастирях практикується ще більш ранній початок служіння Богу, так як тривалість утрені або літургії значно дліннее.В церковної богослужбової практиці приписується здійснювати літургію не пізніше 12 години дня. Для того, щоб закінчити приблизно до цього часу богослужіння починається о 8 або 9 годині ранку. Однак, існують окремі вказівки на те, що якщо літургія починається вечірньої, то євхаристія може відбутися і пізніше. Так буває в святвечори свят Різдва Христового та Богоявлення. Звичайне же час почала ранкового богослужіння в парафіяльному храмі - 9:00 після полуночі.Особо хочеться відзначити те, що у великих соборах і храмах з численним духовенством по недільних і святкових днях богослужіння літургії може бути скоєно двічі вранці. Так, перша літургія називається ранньої і починається приблизно в 6 чи 7 години ранку. За цей час людина може відвідати храм перед початком робочого дня (якщо це церковне свято, що припав на будній день), сповідатися і причаститися святих дарів. Після цього з почуттям душевної радості від спілкування з Богом віруючий може відправитися на роботу. Друга ранкова літургія називається пізньої і її початок зазвичай в 9:00 ранку. Особливе місце в богослужбовій практиці Церкви займають служби, в яких бере участь правлячий архієрей. Літургія при єпископському служінні представляє собою окремо зустріч владики і саму службу. В подібних випадках початок богослужіння може здійснитися в 9.30.