Як відновити фізичну форму. відновлення фізичної форми.

Часом з будь-яким спортсменом може трапитися розтягнення, травма або хвороба. Як наслідок, можна досить швидко втратити фізичну форму. Хоча існує кілька простих методів відновлення колишньої кондиції.
Інструкція
1
Заходьте в колишній тренувальний ритм. Слідуйте тій же програмі розпорядку дня, яка у вас була до травми або хвороби. Лягайте спати і прокидайтеся в той же час. Більше відпочивайте між тренуваннями. Розподіліть графік прийому їжі і чітко дотримуйтесь його. Одним словом, починайте поступово відновлюватися.
2
Харчуйтеся краще, щоб відновити енергетичні втрати. Їжте більше білків, вуглеводів, клітковини. Для цих цілей підійдуть такі продукти: молоко, різні крупи, сир, родзинки, горіхи, мед, риба і т.д. Не забувайте і про додаткове спортивне харчування, яке допоможе забезпечити організм усіма потрібними мікроелементами. Приміром, 30 г креатину в день сприятиме швидкому відновленню і розвитку витривалості.
3
Почніть з легких тренувань на витривалість або техніку. Звичайно, вам не варто відразу стиснути кулаки і кинутися в бій, оскільки організм ще не звик до забійної навантаженні. Протягом 1-2 тижнів тренуйтеся в півсили, виконуючи всі рекомендації лікаря і тренера. Якщо ви займаєтеся самостійно, то стежте самі за самопочуттям, чи не перегинаючи палицю на тренуванні.
4
Бігайте додаткові кроси. Пробіжки 2-3 рази на тиждень сприятимуть відновленню м'язового тонусу і витривалості. Пробігайте їх в спокійному темпі, не забуваючи і про посилений питний режим. Після певної перерви випивайте на 500 мл більше води, ніж раніше. Вона допоможе прочистити організм від скупчилися шлаків і токсинів.
5
Відвідуйте баню і басейн. Наприкінці тижня корисно паритися протягом 1-2 годин залежно від ступеня навантаження. Баня допоможе вам відновити сили, прочистити внутрішні органи і зарядить енергією для тренувального циклу. Після гарячих процедур Проплававши кілька хвилин в басейні. Також ці водні процедури допоможуть зняти м'язові болі.