Як підключити DECT-телефон.

DECT - це стандарт бездротового зв'язку, який використовується в сучасних радіотелефонах. З його допомогою можна ходити по всьому будинку і розмовляти по телефону, не думаючи про дроти. Відстань від радіотелефону до бази при цьому не перевищує 50 метрів.
Вам знадобиться
  • - DECT-телефон
  • - телефонна розетка
  • - телефонний кабель
  • - керівництво користувача
Інструкція
1
Переконайтеся, що довжини кабелю достатньо для з'єднання бази DECT-телефону з телефонної розеткою. Якщо телефонного шнура невистачає, відміряйте відстань, а потім купите його в магазині.
2
Перевірте комплектність купленого радіотелефону. В коробці повинні бути наступні речі: трубка, база, 2 акумулятора, телефонний кабель, зарядний пристрій і керівництво користувача.
3
Витягніть з коробки базу для телефонної трубки. Вона потрібна для того, щоб телефон міг заряджатися. Поставте базу в будь-який зручний для вас місце на рівну поверхню.
4
Будь-яку базу можна прикріпити до стіни. Для цього потрібно забити цвях в стіну і повісити на нього базу.
5
Отсоедините захисну кришку у трубки. Вставте 2 акумулятора в спеціальний відсік для батарейок в трубці, дотримуючись при цьому полярність.
6
Ззаду у телефонній бази знаходиться прямокутний роз'єм для підключення DECT-телефону до розетки. Підключіть один кінець кабелю до бази, іншого - до телефонної розетки. При правильному під'єднанні кабелю до бази повинен пролунати клацання.
7
Візьміть зарядний пристрій і підключіть один кінець до бази (штекер у вигляді циліндра). Інший кінець («вилку») вставте в електричну розетку. При підключенні зарядного пристрою повинен пролунати сигнал. Подивіться на базу. Якщо горить спеціальний індикатор, ви зробили все правильно.
8
Увімкніть телефон, натиснувши на кнопку з малюнком у вигляді трубки. У трубці повинен пролунати безперервний гудок, який свідчить про правильність підключення.
9
Зробіть перевірочний дзвінок кому-небудь. Запитайте співрозмовника, чи добре йому все чути. Попросіть його передзвонити вам. Якщо є якісь перешкоди, спробуйте вийняти телефонний шнур з розетки, а потім вставити назад. Якщо перешкоди не припинилися, зверніться в сервісний центр.
10
Почитайте керівництво користувача, яке додається до DECT-телефону. Налаштуйте мелодію і гучність дзвінка, впишіть номера в телефонну книгу.