Як відновити файли на флеш-карті.

Напевно, багато хто з користувачів потрапляли в ситуацію, коли випадково була видалена з флеш-карти потрібна інформація. При цьому копію файлів ви не створювали. Або ж вона була помилково відформатована. Навіть після повного форматування флеш-карти інформацію можна відновити. Більш того, відсоток вдалого відновлення даних - дуже високий.
Вам знадобиться
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
Дуже важливо після того як ви помітили, що інформація була видалена з вашої флеш-карти, не записувати на неї нові дані, так як в цьому випадку шанс на вдалий результат операції відновлення даних знижується. Підключати флеш-карту до комп'ютера бажано за допомогою картридера.
2
Для відновлення даних вам потрібна програма TuneUp Utilities 2011. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Хоча програма є платною, але має пробний термін використання.
3
Запустіть TuneUp Utilities. Коли програма запускається вперше, вона починає виробляти аналіз вашого ПК. По його завершенні з'явиться повідомлення про оптимізацію системи. Якщо ви погодитеся, програма оптимізує роботу вашої системи і виправить помилки (можна відмовитися від даної процедури). Потім ви потрапите в її основне меню. Перейдіть у вкладку «Виправлення проблем».
4
У наступному вікні виберіть опцію «Відновити видалені файли ». Потім з'явиться список всіх накопичувачів, які підключені до комп'ютера. Зніміть прапорець навпроти всіх розділів жорсткого диска, окрім вашого флеш-накопичувача. Після цього перейдіть далі.
5
У рядку «Критерій пошуку» нічого вводити не слід. Адже в даний момент потрібно відновити максимально можливу кількість інформації, а не конкретний файл. Зніміть прапорець навпроти параметра «Пошук файлів розміром в 0 байт». Так процес пошуку даних відбуватиметься швидше. Після установки параметрів натисніть «Далі».
6
Розпочнеться процес пошуку видалених даних. Його тривалість залежить від потужності комп'ютера і від розміру флеш-карти. По завершенні операції знайдені файли будуть відображені у вікні програми. Виділіть потрібні файли . (Можна вибрати все відразу або окремо). Далі знизу вікна програми натисніть «Відновити». Ви можете відновити їх в початкове місце, тобто відразу на флеш-карту або в будь-яку папку на вашому комп'ютері.