Як поміняти шпалери робочого столу. не ставиться закладка на рабачій стіл.

Обоями називається фонова картинка, яка постійно відображається на вашому робочому столі. Навіть самі приємні картинки можуть з часом набриднути, і тоді саме час провести зміну шпалер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
За допомогою кліка лівої клавішею миші на робочому столі викличте контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Властивості». Перед вами з'явиться віконце «Властивості: Екран».
2
Виберіть вкладку «Робочий стіл». На малюнку побачите умовне зображення монітора і вашу картинку робочого столу на ньому.
3
Натисніть кнопку «Обзор», щоб почати пошук тієї картинки, яку ви хочете встановити на робочий стіл. Увійдіть в директорію, в якій знаходиться необхідний файл і виберіть його. Натисніть кнопку «Відкрити».
4
Тепер на умовному зображенні монітора ви побачите нову картинку. Ви можете підправити розташування цієї картинки за допомогою пункту «Розташування», який включає в себе варіанти «замостити», «розтягнути» і «по центру». Поекспериментуйте з цими варіантами, виберіть той, який вам підходить.
5
Тепер, коли нова картинка обрана, натисніть кнопку «Застосувати» і потім кнопку «Ок». На вашому робочому столі з'явиться нове зображення.
Корисна порада
Можливий випадок, коли вподобана вам картинка за розмірами не вписується в формат монітора. Наприклад, якщо вона має квадратні пропорції, а монітор у вас широкоформатний. В цьому випадку потрібно або відмовитися від застосування саме цього зображення, або підрізати його краю. Ця операція легко здійснюється в будь-якому редакторі зображень. Вам потрібно буде виділити частину картинки, яку ви хочете залишити, скопіювати її і вставити в новий файл, а потім зберегти цей файл. Якщо потрібні пропорції не отримають у вас відразу, пробуйте ще.