Як тримати м'язи в тонусі.

Деяким людям далеко не до душі професійний спорт з його постійними виснажливими тренуваннями. Для багатьох простим бажанням є саме підтримка м'язів в хорошій формі.
Інструкція
1
Складіть новий розпорядок дня. Пам'ятайте, що для досягнення будь-який, навіть самої незначної мети в спорті потрібно докорінно поміняти свій режим. Якщо ви раніше лягали спати пізно вночі, то тепер вам варто внести певні корективи.
2
Намагайтеся лягати раніше, найкраще - в 23.00-00.00. Вставайте з ліжка в один час, тобто приблизно в 07.00 ранку. Звичайно, все залежить від вашої діяльності. Важливо заощадити вранці 1:00 чистого часу для спеціальних фізичних вправ.
3
Виконуйте невелику пробіжку з ранку. Якщо це можливо в місці вашого проживання, бігайте щоранку по 10-15 хвилин. З часом ви зможете долати більш довгі дистанції, але для початку цього буде цілком достатньо.
4
Робіть общеразміночние вправи. Після пробіжки пройдіть кілька сотень метрів до спортивного майданчика або того місця, де ви можете додатково позайматися. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Потім виконайте розтяжки рук, ніг, спини, а також нахили, повороти і напівшпагаті. Відчуйте, як працюють всі ваші м'язи . Якщо хочете, виконайте пару вправ на груди і прес: бруси, лава і т.д.
5
Увімкніть йогу в свій тренувальний процес. Їй ви можете займатися безпосередньо після бігу або ввечері після трудової діяльності. Йога допоможе вам бути завжди у відмінному тонусі, оскільки вона впливає як на м'язи , так і на організм людини. Без спеціальних дихальних вправ дуже складно гармонійно розвиватися.
6
Відвідуйте басейн приблизно 1-2 рази на тиждень. Плавання - універсальний вид спорту, який буде тримати всі ваші м'язові групи в тонусі. Долайте дистанцію в спокійному режимі, змінюючи стилі. Наприклад, спочатку ви пливете брасом, потім на спині і в кінці - вільним.