Як вибрати клініку ЕКЗ.

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) - метод, що дозволяє зачати дитину парам, в яких у одного або обох партнерів є діагноз «безпліддя». Процедуру проводять в спеціалізованих центрах, в яких можна пройти всі необхідні обстеження. До вибору такої клініки варто підійти відповідально, тому що від якості обслуговування багато в чому залежить результат ЕКО.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які центри ЕКО розташовуються недалеко від вашого місця проживання. Може виявитися, що таких клінік буде декілька. В першу чергу варто розглядати ті центри, до яких вам буде зручно добиратися, так як ЕКО - процедура тривала, і відвідувати лікаря доведеться досить часто. Крім того, в разі настання вагітності можна буде спостерігатися у того ж гінеколога.
2
Якщо у обраних центрів є сайти, ретельно вивчіть їх. Перевірте, наскільки часто оновлюються новини, як представлена інформація про послуги. Якщо є інформація про фахівців, її теж варто пильно переглянути і оцінити їх кваліфікацію. Якщо на сайті є форум чи інша форма для спілкування з лікарями, можна по ній скласти враження про те, наскільки уважно вони відносяться до пацієнтів.
3
Знайдіть відгуки про приглянувшихся клініках в інтернеті. Варто віддати перевагу незалежним ресурсам, так як на сайтах клінік негативні відгуки можуть видаляти. Зрозуміло, думки пацієнтів можуть відрізнятися від реальної картини, але вони можуть допомогти скласти якесь уявлення про центр.
4
Важлива також і фінансова складова лікування. Постарайтеся дізнатися, скільки коштує вся процедура в кожному з розглянутих центрів. Зверніть увагу, що у вартість повинні входити також аналізи та ліки. Багато клініки надають можливість здати ряд аналізів в сторонніх лабораторіях, це часом допомагає заощадити. Також деякі центри пропонують знижки на послуги. Порівняйте вартість лікування в обраних клініках.
5
Постарайтеся знайти час і відвідати особливо сподобалися центри. Зазвичай є можливість попередньо поспілкуватися з лікарями, подивитися деякі кабінети, оцінити якість обладнання. Варто зустрітися з керівництвом клініки, так як в разі виникнення спірних ситуацій вирішувати їх доведеться саме з ним.