Як приймати відвар вівса. Як правильно робити відвар з вівса.

Відвар вівса здавна використовується для профілактики і лікування шлунково-кишкових захворювань, таких як гастрит, виразка, коліт та інші. Крім того, він добре зарекомендував себе як загальнозміцнюючий напою і засоби, що нормалізує рівень цукру в крові.
Вам знадобиться
  • - овес;
  • - молоко;
  • - вода.
Інструкція
1
Для лікування шлунково-кишкових захворювань приготуйте відвар вівса за наступним рецептом. Столову ложку зерен замочіть на ніч в невеликій кількості води. Вранці злийте надлишки рідини і перекладіть овес в каструлю з 400 мл холодної води. Готуйте відвар на повільному вогні протягом 20 хвилин. Двічі на день перед їжею випивайте по склянці отриманого напою. При болю в епігастрії можна прийняти додаткову дозу відвару.
2
Для лікування серцево-судинних захворювань корисний відвар вівса, приготований за іншим рецептом. Стакан зерен залийте літром прохолодної води і доведіть рідину до кипіння. Не вимикайте газ, поки вода не випарується наполовину. Щодня пийте по 100 мл такого відвару. При хронічній гіпертонії збільште кратність прийому і дозування вдвічі.
3
Для лікування печінки і нирок корисний молочний відвар вівса. Залийте столову ложку зерен склянкою молока і варіть, помішуючи, протягом 15-20 хвилин. Остудіть і процідіть відвар. Почніть лікування з невеликої дози - 40-50 мл. Поступово збільшуйте добовий обсяг випитого відвару до літра. Не припиняйте терапію різко - протягом 7-10 днів скоротіть кількість відвару до початкового. Проводите по 3-4 курсу лікування на рік.
4
Відвар ите стакан вівса в літрі молока. Процідіть отриманий напій. Вживайте його для лікування бронхо-легеневих захворювань, бажано в гарячому вигляді. Максимальний добовий обсяг відвару необмежений. Для поліпшення смакових якостей напою можна додати мед або трохи вершкового масла.
5
Свіжий відвар вівса допомагає і при грипі. Він виводить токсини і, тим самим, покращує самопочуття. Приготуйте його за допомогою одного з вищеописаних рецептів і пийте кожну годину по кілька ковтків. У більшості випадків, остаточно відновитися після хвороби вдається за 3-4 дня.