Як виплатити заробітну плату.

За трудовому кодексу Російської Федерації, заробітна плата співробітникам повинна виплачуватися не менше двох разів на місяць, з рівноцінними проміжками часу. В які дні місяця вона буде виплачуватися, кожне підприємство вирішує індивідуально. Сума авансу може бути різною. Але по закінченню робочого місяця, всю зароблену суму за даний період часу, потрібно виплачувати в повному обсязі.
Інструкція
1
Заробітну плату за місяць можна виплатити рівноцінними сумами, від усієї суми за місяць. В цьому випадку оклад ділиться на 2, додається сума районного коефіцієнта і віднімається сума податку 13%. Премія і грошові винагороди виплачуються по закінченню розрахункового періоду.
2
Можна виплачувати авансом фіксовану суму для всіх. Після закінчення розрахункового місяця, додавати до залишилася сумі премію, грошові винагороди та районний коефіцієнт, віднімати 13% податку.
3
Трудовим кодексом не забороняється щоденний розрахунок, або розрахунок щотижневий, головне, щоб виплати відбувалися не рідше двох разів на місяць. При щоденному розрахунку може бути фіксована сума виплат. Вираховувати 13% податку в такому випадку потрібно щодня. Премія і грошові винагороди виплачуються по закінченню розрахункового місяця.
4
Сума за здачу в бухгалтерію лікарняного листа виплачується по закінченню розрахункового місяця. Може налічуватися і видаватися окремою сумою.