Як робити тюнінг авто.

Тюнінг - процес доопрацювання автомобіля, націлений на поліпшення заводських характеристик (збільшення потужності двигуна, підвищення ефективності гальм, поліпшення підвіски). Виділяють два основних напрямки: тюнинг та стайлінг. Тюнінг автомобіля - доопрацювання або більш точна настройка силового агрегату автомобіля з метою збільшити динаміку і потужність двигуна. Стайлінг автомобіля - доопрацювання стосується зовнішнього вигляду автомобіля, установка унікальних деталей, які в основному роблять автомобіль красивіше. Деякі деталі дозволяють поліпшити аеродинаміку автомобіля.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб збільшення потужності - це перепрошивка блоку управління. Після перепрошивки збільшується подача палива і швидкість відкриття форсунок. Що в свою чергу збільшить динаміку розгону автомобіля, а також витрата палива.
2
Більш серйозний тюнінг зачіпає вже внутрішні деталі двигуна. Заміна распредвала, установка змінених клапанів, гільзовка або розточування блоку циліндрів, більш точна підгонка всіх деталей. Встановлення більш широкого впускного колектора. Установка турбо-наддуву. Заміна старої вихлопної системи на ту, яка задовольнить характеристики доопрацьованого двигуна. Досить рідко автовласники встановлюють систему закису азоту, яка збільшує потужність двигуна. Мінус застосування закису - це дуже великий знос двигуна, після кожного її використання двигун можна сміливо відправляти на перегородку.
3
Нерідко автовласники змінюють зовнішній і внутрішній вигляд свого авто. Роблячи з нього шоу-кар, який розрахований тільки на виставки і захоплені погляди. В даний процес входять як дрібні зміни зовнішнього вигляду, так і повна переробка кузова. Власники змінюють геометрію кузова, відходячи дуже далеко від оригінального виду авто.
4
Багато приділяють увагу внутрішньому простору авто. Ставлять мультимедійне обладнання, підсилювачі, телевізори, колонки. У багатьох вітається перетяжка салону, установка спортивних сидінь.
Зверніть увагу
Усі роботи, що проводяться з двигуном вимагають високого навику слюсарних робіт, а також наявність хорошого інструменту. Доопрацювати двигун «на коліні в гаражі» малоймовірно.
Корисна порада
Не варто завішувати свій автомобіль різними спойлерами, псевдоксеноновимі фарами. Всякого роду «спортивні бризковики» і наклейки на лобове скло не додадуть потужності автомобілю. Вони зроблять його смішним для оточуючих.