Як знайти свій життєвий шлях.

Йдучи неправильним, не своєю шляхом, людина відчуває постійне почуття невдоволення долею, розчарування у всьому. Треба щось міняти, щоб прожити життя щасливо.
Інструкція
1
Загляньте в майбутнє, яке вас чекає. Постарайтеся спрогнозувати, які емоції будете відчувати, якщо і через три-чотири роки буде та ж робота, що зараз. Будьте гранично відверті, що не лукавте - це у ваших інтересах. Якщо відповідь на поставлене запитання влаштовує, далі можете не читати, т.к. все в порядку, ви знайшли життєвий шлях і з успіхом реалізуєте закладений в вас потенціал.
2
Згадайте, про що мріяли в дитинстві. Якщо хотіли стати космонавтом, проаналізуйте, чому. Як правило, про героїчні професіях мріють дівчата і хлопці, покликання яких - допомагати людям. Загляньте в себе: можливо, настав час щось змінювати.
3
Подумайте, які професії зможуть допомогти втілити дитячі мрії в реальність; на якому місці зможете відчути себе, як в дитячих мріях. Якщо мріяли стати шкільним учителем, можливо, пора кинути обридлу бухгалтерію або щось ще й відправитися в «храм знань».
4
Вивчайте професії, розширюйте горизонти спілкування, здобувайте нові знання, вміння та навички, тоді швидко вийдете на шлях , який принесе щастя, радість, матеріальне благополуччя і любов.
5
Створюйте свою долю, працюйте там, де вам хочеться; будьте з тими, хто вам потрібен. Не варто нікому нічого доводити, не йдіть проти внутрішніх почуттів. Люди орієнтуються у виборі на поради батьків, авторитетних друзів і т.п. В результаті не мають душевного задоволення, не проявляють інтересу до отриманої професії і до життя. Розберіться, чого ж ви дійсно хочете, і дійте.
Корисна порада
Зверніться до психологів, пройдіть відповідні тести, щоб виявити приховані здібності.