Як підвищити працездатність. Як збільшити працездатність.

Щоб добре і якісно працювати день у день, необхідно мати високу працездатність. Якість роботи містить в собі сукупний результат продуктивності, точності, надійності, безаварійності та інших важливих показників. Можливість роботи з високою якістю забезпечує висока працездатність. Однак вона має властивість падати, губитися і пропадати. Є кілька прийомів підвищення працездатності. Чашка міцної кави щопівгодини до цього переліку не входить. Йдеться про виключно нешкідливих і доступних методах.
Інструкція
1
Налагодьте стійкий режим діб. Фахівці кажуть, що це найпростіше і найефективніший засіб підвищення власної працездатності. Воно ж саме недооцінене і нелюбиме нами (це ж так нудно - впорядковувати кожен свій день). Тим не менш, саме стабільний добовий ритм, заснований на природних циклах всього живого на землі, є найголовнішою умовою поповнення високої працездатності. Правильний режим діб - це повноцінний сон (для когось це 5-6 годин, для когось 9-10), легке ранкове пробудження, енергійне денний неспання, вечірній відпочинок і знову нічний сон.
2
Позбавтеся від завалів на робочому місці. Якщо ви офісний працівник, найлегше це зробити так: приберіть все до останнього листочка паперу на своєму столі. Присядьте за чистий стіл, випийте води, вдихніть і - беріться за роботу. У міру потреби діставайте необхідне. У кожному разі, ви переконаєтеся, що більше половини прибраного вами так і не перекочує назад на стіл.
3
Подбайте про свіжому повітрі. Якщо немає кондиціонера, часто і регулярно провітрюйте приміщення. Нестача кисню помітно позначається на ступені працездатності, різко знижуючи її.
4
Спробуйте щось поміняти на своєму робочому місці. Наприклад, переставити стіл, шафа, змінити освітлення (наприклад, замінити мертво-холодне світло настільної офісної лампи на лампу з абажуром, що дає тепле світло). До речі, фахівці стверджують, що бадьорить і активізує мозкову діяльність жовтий колір. Поставте на свій робочий стіл або повісьте на стіні, на яку падає ваш погляд, предмет жовтого кольору (відтінку, тону). Зрідка відволікайтеся від робочого процесу і просто созерцайте його. Щоб уникнути перезбудження від насиченого жовтого, знавці рекомендують облямовувати/відтіняти його зеленим.
5
Час від часу влаштовуйте невелику розминку. Це чудовий спосіб оживити затерплі м'язи і суглоби. Особливо слід звернути увагу на розминку м'язів шиї, кистей рук, а також стоп. Саме ці частини нашого тіла мають максимальну кількість механорецепторов, вплив на які стимулює роботу мозку.
6
Включіть у свій раціон продукти, що підвищують працездатність. В першу чергу, це горіхи, морква, імбир, жирна риба, курага, креветки. А от від вживання кондитерських виробів краще утриматися, т.к. на їх перетравлення витрачається дуже багато вітамінів групи В, необхідних для активної роботи мозку. Прийнятним джерелом швидких вуглеводів може бути гіркий шоколад.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fk2VValhO-k
Корисна порада
Не забувайте про повноцінний відпочинок після роботи. Чи не поповнюйте собою ряди трудоголіків, чия неймовірна працездатність і фантастична продуктивність рано чи пізно лопаються, як мильні бульбашки, залишаючи після себе такі «подарунки», як неврастенія, нервовий зрив або ще щось гірше.
Працездатність - це здатність людини протягом необхідно часу виконувати певну роботу, не опускаючи при цьому якісні і кількісні показники. Інтернет в даний час просто рясніє інструкціями, які навчають тому, як вижити в офісі. В них часто згадується, як підтримувати і підвищувати свою працездатність.
Інструкція
1
Щоб підняти працездатність, необхідно знати і враховувати фактори, які впливають на неї найбільшим образом.ЗаинтересованностьВам буде набагато простіше виконувати ту роботу, до якої ви проявляєте інтерес. В таких випадках ми не помічаємо стомлюваності, поки вона не досягне найвищого піку. Робота, яка нам не цікава, піддається нам насилу, ми мучимося, виконуючи її.
2
МотівСамий значимий і дієвий мотив - це грошова винагорода, яку ви отримуєте в результаті якісної і продуктивної роботи. Практично в будь-якій установі можна почути «Платили б мені більше, я б і працював ...». Все ж попадаються зрідка істинні ентузіасти, які готові виконувати роботу за символічну плату, на працездатність таких людей робить найсильніший вплив перший фактор.
3
КомфортЧтоби рівень працездатності протягом дня залишався на висоті, необхідно оточити себе комфортом. Робоче місце має бути зручним, обов'язково утримуйте його в порядку. А навколишня обстановка повинна бути спокійною і доброзичливою. Виключіть всі дратівливі чинники: сторонній шум, незручне крісло і пр.
4
ПаузиНасколько б важливою не була ваша робота, необхідно час від часу здійснювати паузи, під час яких рекомендується відволіктися від роботи, перекусити, випити чашечку кави, а також виконати кілька нескладних фізичних вправ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fk2VValhO-k
Корисна порада
Найважливіше: не будете робити на знос. Всіх грошей все одно ніколи не заробите, але можете серйозно підірвати здоров'я. Тому частіше відпочивайте, розслабляйтеся і ніколи не нехтуйте відпусткою.