Як записати файл у форматі iso.

Для збереження інформації з деяких типів DVD-носіїв прийнято використовувати віртуальні образи дисків. Це дозволяє зберегти не тільки файли, що знаходяться на диску, але і додаткові можливості DVD-носія, наприклад запуск програм до входу в Windows.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tool Lite.
Інструкція
1
Для створення власних образів дисків можна використовувати різні програми. Якщо ви віддаєте перевагу працювати з безкоштовними додатками, то скачайте і встановіть програму Daemon Tools. Завантажити настановні файли можна з офіційного сайту розробників цієї утиліти http://www.daemon-tools.cc/rus/downloads. Для виконання найпростіших операцій з дисками цілком достатньо наявності версії Lite.
2
Запустіть завантажений exe-файл і встановіть програму, слідуючи пошаговому меню. Виберіть параметр «Безкоштовна ліцензія» і зніміть додаткові галочки, щоб запобігти установку плагінів в браузер. Перезавантажте комп'ютер, завершивши інсталяцію потрібних файлів.
3
Запустіть програму Daemon Tools і дочекайтеся завершення автоматичної інтеграції утиліти в систему. Вставте в лоток DVD-приводу той диск, образ якого вам необхідно створити. Дочекайтеся визначення нового пристрою.
4
Клацніть правою кнопкою миші по іконці програми Daemon Tools. В меню оберіть функцію «Створення образу». Дочекайтеся появи нового вікна. Виберіть необхідний дисковод в поле «Привід». Встановіть швидкість читання. Якщо диск не містить подряпин, то використовуйте максимальне значення.
5
Виберіть папку, в яку буде збережений майбутній ISO-файл, змінивши її значення в поле «Результуючий файл». Зніміть галочку з пункту «Стискати дані». Встановіть прапорець біля параметра «Видалити образ при помилку». Якщо ви хочете захистити дані, що знаходяться на диску, то встановіть галочку біля пункту «Пароль для шифрування образу» і два рази введіть ідентичний пароль.
6
Натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся завершення процесу створення образу. Перевірте працездатність ISO-файла, відкривши його за допомогою програми Daemon Tools.