Як зберегти завивку.

Завивка - це просто знахідка для жінок з тонкими і/або прямим волоссям. Однак щоб локони після завивки залишалися красивими і пружними довгий час, необхідно знати, як правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Зробити завивку - це тільки півсправи. Найголовніше - зберегти її якомога довше і щоб локони залишалися такими ж пружними протягом усього терміну носіння завивки, як і відразу після її виконання.
2
Щоб зберегти завивку надовго, подумайте про це заздалегідь. Тобто виберіть такий тип завивки, який би дозволив вашим локонам протриматися досить довго. Чемпіоном серед завивок по терміну служби можна назвати американську хімію. При правильному догляді вона може протриматися до 5-ти місяців. Більшість інших завивок тримається на волоссі 2-3 місяці.
3
Коли будете цікавитися у перукаря з приводу вибору типу завивки, обов'язково скажіть йому, які у вас волосся: жорсткі або м'які, тонкі або густі, пофарбовані чи ні, як давно і чим саме вони пофарбовані. Всі ці подробиці дозволять майстру правильно підібрати завивку саме для вашого волосся.
4
Ще до походу в перукарню вивчіть, як точно повинна проводитися процедура обраної вами завивки. При цьому зверніть увагу на те, скільки часу і в яких умовах повинна виконуватися завивка. Від правильного виконання завивки залежить подальший термін її служби.
5
Пам'ятайте, що якість завивки і термін її використання також залежить і від професіоналізму перукаря. І тому попитайте у своїх знайомих і подруг, може вони знають хорошого майстра по завивки. Почитайте в інтернеті відгуки людей про той чи інший салоні.
6
Запитайте у майстра, як потрібно доглядати за волоссям після завивки, якими потрібно користуватися шампунями і бальзамами. Можливо, вашому волоссю знадобляться народні рецепти для підтримки здоров'я волосся після хімічної завивки.
Корисна порада
Щоб зберегти кучері надовго, після завивки голову не мийте 3 дні. Користуйтеся м'якими шампунями або спеціальними професійними засобами для волосся після завивки. Візьміть за правило регулярно застосовувати маски з пантенолом і кератином. Не розчісуйте волосся відразу після миття, щоб не розвинути кучері і не травмувати волосся. Вибирайте гребені і гребінці для волосся, у яких широкі рідкісні зуби. Рідше користуйтеся феном з гарячим повітрям. Застосовуйте спреї з поживними речовинами, які додають волоссю блиск.
«Бережіть як зіницю ока ...». Ця приказка знайома нам з дитинства. І вона, без сумнівів, підтверджує, що очі людини - найтонше і найважливіше, що йому дано природою. Тому зір необхідно берегти змолоду.
Інструкція
1
Як зберегти добрий зір до старості? Не читайте лежачи! Читайте тільки в положенні сидячи. Відстань від очей до читаних сторінки повинно бути не менше 30 см. Світло на сторінку повинен падати зліва і зверху. Читаючи, потрібно періодично робити 5-хвилинні перерви і переводити погляд на далекі предмети. Для розслаблення очних м'язів робіть вправу: поморгайте, закрийте очі і покрутіть очними яблуками. Підійдіть до вікна і спрямувати погляд у далечінь.
2
Дивитися телевізор потрібно на відстані, в п'ять разів більшому діагоналі екрану. У денний час краще затемнити приміщення, де знаходиться телевізор, а ввечері - навпаки, слід включити додаткове світло збоку або ззаду себе. Дітям до 10 років слід дивитися телевізор не більше 1 години на день, старшим дітям - не більше 1,5 годин.
3
При роботі за комп'ютером може виникнути печіння в очах, біль при русі очей, почервоніння очей, затуманення зору, уповільнення фокусування при перекладі погляду з ближніх об'єктів на дальні, швидка втома очей при читанні, двоїння. Це симптоми «комп'ютерного синдрому», що вимагають звернення до окуліста.
4
Для профілактики цього синдрому постарайтеся обмежити роботу за комп'ютером до 4-х годин на день; правильно організуйте своє робоче місце - верхній край екрану повинен знаходитися нижче рівня очей, екран не повинен відсвічувати; давайте відпочинок очам через кожні 20-30 хвилин; користуйтеся окулярами зі спеціальними захисними лінзами.
5
Харчуйтеся правильно. У їжі повинен обов'язково бути присутнім вітамін А, який сприяє збереженню зору. Це морквяні салати, тушкована морква (обов'язково з маслом або сметаною), капуста, цибуля, кріп, овочеві салати. Дуже корисна для зору свіжа чорниця.
6
Робіть гімнастику для очей: - переводите погляд з ближніх предметів на дальні; - на 5 секунд зажмурте очі, потім відкрийте їх теж на 5 секунд. Повторіть 10 разів; - поморгайте 1-2 хвилини; - закрийте очі і помасажуйте їх пальцями протягом хвилини; - робіть горизонтальні рухи очима вправо-вліво і вертикальні рухи по 10 разів в кожну сторону; - малюйте відкритими очима повільно очима "вісімку" в просторі 10 раз.Берегіте своє зір - тільки так в похилі роки ви зможете обійтися без окулярів!