Як вибрати облицювальна цегла.

Будівництво будинку - це завжди відповідальне завдання, що вимагає ретельного вибору будівельного матеріалу і бригади. Тим більше, що існує безліч різних пропозицій на будівельному ринку. З особливою ретельністю варто вибирати стіновий матеріал, в тому числі, облицювальна цегла, так як не завжди ринок надає якісні будматеріали.
Вам знадобиться
  • Молоток, цегла.
Інструкція
1
Спочатку ознайомтеся з варіантами пропозицій з продажу облицювальної цегла а, які можна знайти з місцевих будівельних або рекламних газетах, спеціалізованих журналах і на сайтах виробничих компаній. З'ясуйте: де, яким способом і коли проведений облицювальний цегла . Як правило, цегла , який використовується для облицювання будівлі, виготовляється із застосуванням випалу. Синонім слова «облицювальний» - керамічний. З'ясуйте умови поставки керамічного цегла а, вартість, розмір мінімальної партії замовлення.
2
Оберіть для себе найбільш прийнятні за ціною, термінами поставки і обсягом партії пропозиції. Потім зверніться за консультацією до місцевим будівельним бригадам з кількома відповідними для Вас варіантами. Саме місцеві робітники підкажуть який саме цегла краще вибирати, так як вони мають справу з ним безпосередньо в процесі роботи, знають всі достоїнства і недоліки тієї чи іншої марки.
3
Отримавши товар, оцініть якість лицювальної цегла а за допомогою простого молотка. Саме характеристики міцності стоять на одному з головним місць у виборі стінових матеріалів. Удар молотка по цегла у дасть уявлення про ударопрочности матеріалу. Чим міцніше цегла , тим він більш якісніше.
4
Оцініть візуально якість всієї партії. В облицюванні будівель не останню роль відіграють естетичні властивості матеріалу. Тому облицювальний цегла слід вибирати відповідно у загальній гамою споруди. Колір штучного матеріалу повинен бути рівномірний і однорідний. Досить ефектно виглядає цегла з рельєфною поверхнею.
Зверніть увагу
Щоб максимально вберегти облицювальна цегла від биття при транспортуванні, його доставляють у спеціальних піддонах. Однак, при поганій якості цегли або необережної навантаженні, незважаючи на наявність піддонів, цегла може битися. У цьому випадку замовник має право відмовитися від неякісного товару або вимагати заміни.
Корисна порада
Купуючи керамічну цеглу для облицювання стін, не варто заздалегідь оплачувати товар. Слід переконатися в його якості і тільки потім розплатитися з постачальником.