Як збільшити швидкість вінчестера.

При налаштуванні параметрів роботи персонального комп'ютера необхідно звернути увагу і на жорсткий диск. Повільна робота вінчестера негативно позначається на продуктивності ПК в цілому.
Вам знадобиться
  • - Доступ до налаштувань ПК.
Інструкція
1
Настройку параметрів жорсткого диска необхідно починати ще до установки операційної системи. Виберіть тип файлової системи кожного розділу вінчестера . Якщо ви встановлюєте ОС Windows XP, то відформатуйте системний розділ в FAT32. Як не дивно, ця файлова система відмінно пристосована для постійної перезапису інформації. Це дозволить трохи підвищити продуктивність комп'ютера.
2
Після установки ОС відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до властивостей будь-якого розділу вінчестера . Відкрийте вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску». Приберіть галочку, розташовану навпроти цього пункту. Натисніть кнопку «Застосувати» і виберіть пункт «Для всіх файлів і підкаталогів». Підтвердіть запуск процесу зміни параметрів жорсткого диска.
3
Виконайте аналогічну настройку решти розділів вінчестера . Якщо у вас є окремий те, відведений під зберігання образу операційної системи, то його параметри краще залишити без зміни.
4
Проведіть дефрагментацію всіх розділів жорсткого диска. Якщо ви працюєте з порівняно новим комп'ютером, то використовуйте стандартні засоби системи Windows. Відкрийте властивості будь-якого розділу жорсткого диска і перейдіть до вкладці «Сервіс».
5
Натисніть кнопку «Виконати дефрагментацію». У меню, виділіть потрібний розділ жорсткого диска і натисніть кнопку «Аналізувати диск». Після завершення аналізу томів виділіть потрібні локальні диски і натисніть кнопку «Дефрагментація». Дочекайтеся завершення цієї процедури. Не вимикайте комп'ютер під час роботи утиліти.
6
Поверніться до вкладці «Сервіс» та натисніть кнопку «Виконати перевірку». Активуйте пункт «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» та натисніть кнопку «Запуск». Перезавантажте ПК після виконання всіх описаних процедур.