Як налаштувати колірний профіль принтера.

Налаштування колірного профілю принтера відбувається в кілька етапів. Для його редагування використовуються спеціальні програми, використання яких має на увазі наявність у вас навичок роботи з ними.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - Color DarkRoom.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення Adobe Photoshop і додатковий плагін Color DarkRoom. Виконайте реєстрацію програмного продукту, після чого не запускаючи його встановіть доповнення в папку С:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop/plugins. Перед копіюванням обов'язково перевірте доповнення на віруси (для випадків коли вони були викачані нема з офіційного сайту Adobe).
2
Відкрийте програму Adobe Photoshop на вашому комп'ютері, після чого відкрийте колірну карту, яка знаходиться в директорії С:/Program Files/AMS/Color DarkRoom/Color_Card. Це робиться через меню відкриття файлів в самій програмі.
3
Якщо відкривається вами колірної профіль має розширення * icm, залиште все без змін; якщо ж ваш профіль має інший дозвіл, просто змініть його вручну, при цьому в обов'язковому порядку залишивши оригінал без змін.
4
Відкрийте меню «Принтери» в панелі управління комп'ютером, після чого натисніть на використовуваному вами влаштуванні правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». Перейдіть на вкладку, що відповідає за управління кольором, і натисніть кнопку з аналогічною назвою. Запам'ятайте відобразилося ім'я профілю.
5
Роздрукуйте колірну карту з початковим профілем для того, щоб знати, які кольори потрібно відредагувати. Ви можете зробити це безпосередньо з меню програми Adobe Photoshop. При цьому виконуйте друк на принтері, профіль якого редагуєте; зверніть на це увагу, якщо він не встановлений у вас пристроєм за замовчуванням.
6
Застосуйте необхідні настройки: виберіть ваш принтер, положення листа для друку, зніміть позначку з параметра «По центру» і розмістіть зображення зручним для вас способом, відзначте пункт управління печаткою профілем принтера . Роздрукуйте карту, після чого, виходячи з отриманих результатів, змініть градацію потрібних кольорів вручну.
Корисна порада
Завжди робіть резервну копію профілю.