Як переключитися в безпечний режим. де в виндовс 7 перемикання на безпечний режим.

Безпечним режимом завантаження операційної системи Microsoft Windows (Safe Mode) прийнято іменувати спеціальний діагностичний режим захисту від збоїв. Серед його особливостей - мінімально достатня конфігурація драйверів і системних сервісів для виявлення можливих неполадок OС.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, утримуючи при цьому натиснутою функціональну клавішу F8 (стандартний рекомендований метод) і дочекайтеся появи діалогового вікна вибору завантажувального пристрою (Boot Device) для здійснення процедури переходу в безпечний режим.
2
Вкажіть вибраний для використання жорсткий диск і підтвердіть свій вибір натисканням функціональної клавіші Enter.
3
Повторіть натискання функціональної клавіші F8 і виберіть пункт «Безпечний режим» в діалоговому вікні «Меню додаткових варіантів завантаження Windows» за допомогою спеціальних клавіш навігації з символами стрілок.
4
Скористайтеся своїм обліковим записом і підтвердіть виконання команди переходу в безпечний режим завантаження операційної системи натисканням кнопки «Так» у вікні попередження системи, що відкрився на робочому столі комп'ютера.
5
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 або Microsoft Windows VIsta натисканням кнопки «Пуск» для виконання альтернативної процедури переходу в безпечний режим завантаження і перейдіть в пункт «Виконати». Іншим способом виклику діалогу "Виконати" може служити одночасне натискання функціональних клавіш Win + R.
6
Введіть значення msconfig в поле "Відкрити" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
7
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна «Налаштування системи» і застосуєте прапорець на полі «Діагностичний запуск - завантаження тільки основних драйверів і запуск основних служб» в розділі «Варіант запуску».
8
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перезавантажте комп'ютер у вибраному режимі (для Windows Vista/7).
9
Скористайтеся однією з можливих опцій: - безпечний режим з мінімальним набором сервісів і драйверів; - безпечний режим з установкою мережевих драйверів; - безпечний режим з підтримкою командного рядка.