Як знайти хорошого тренера.

При спортивних заняттях як з метою перемоги в змаганнях, так і для поліпшення здоров'я вам буде необхідний тренер. На ньому лежить важливий обов'язок так розподіляти навантаження на займається спортом, щоб домогтися максимального результату. Але як знайти дійсно кваліфікованого тренера?
Інструкція
1
Спочатку зверніться до ваших друзям і знайомим. Можливо, хтось із них уже займався тим видом спорту, який вибрали для себе ви, і зможе порекомендувати вам тренера -фахівця. Корисним також може бути аналіз інформації з різних спортивних форумах. Але й до похвал, і до критики з таких ресурсів потрібно ставитися з обережністю. Це важливо, оскільки пошук тренера - це дуже відповідальний захід. Від нього в значній мірі залежатимуть ваші спортивні успіхи, а в деяких випадках - і ваше здоров'я.
2
Потім ви можете зайти на сайт обраного вами спортивного клубу або фітнес-центру. Найчастіше там розміщується інформація про тренера х, їх освіту, кваліфікацію, професійних нагородах. Іноді можна побачити навіть відеозапис тренування, що проводиться під їх керівництвом. Перевагу краще віддавати фахівцям з досвідом роботи не менше року, мають диплом інституту фізичної культури. Також підійде педагогічну освіту за спеціальністю «фізична культура».
3
Також у багатьох спортивних секціях та клубах надається можливість відвідати безкоштовне заняття з конкретним тренером. Скористайтеся такою пропозицією. Під час заняття ви зможете зрозуміти, чи підходить вам стиль роботи конкретного фахівця, який не дає він недостатні, або, навпаки, надмірні навантаження для вас. Після оцінки його методики ви зможете винести остаточний вердикт. Можна відвідати кілька подібних занять у кожного тренера .
4
Безумовно, навіть при виконанні всіх умов ви можете помилитися у виборі. Щоб застрахуватися від цього, не купуйте відразу тривалий абонемент на заняття з конкретним фахівцем. Сплатіть для початку курс занять на тиждень або місяць. І якщо вас все влаштує, ви зможете продовжити абонемент.